Gönderen Konu: Th 8 köyünden alıntı Th 7 köy :)  (Okunma sayısı 1659 defa)

Çevrimdışı OblivionFury

• 24.Seviye Üye
  • *
  • Rep Puanı : 0
  • Durumum:
  • Clash of Clans
  • 14 Mesajı Toplam
    17 Kere Beğenildi
  • COC Nick : Scarlet
Th 8 köyünden alıntı Th 7 köy :)
« : 14 Ağustos 2014, Perşembe - 18:55 »
Merhaba arkadaşlar birazdan göstereceğim köy düzenini bir th 8 farming baseden alıntı yaparak geliştirdim Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap
yorumlarınıza sunuyorum sizce köy düzeninin zaafları neler ? Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap Herkese iyi forumlar

Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap

basenin orjinali budur Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap

« Son Düzenleme: 14 Ağustos 2014, Perşembe - 19:20 Gönderen: OblivionFury »

Bu gece baskın vaar Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap

Çevrimdışı koltrepa89

• 45.Seviye Üye
  • *
  • Clash of Clans
  • 35 Mesajı Toplam
    41 Kere Beğenildi
  • COC Nick : omer faruk
  • Klanım : -
Ynt: Th 8 köyünden alıntı Th 7 köy :)
« Yanıtla #1 : 15 Ağustos 2014, Cuma - 09:39 »
Çok güzel bi th 7 farming base atabilirim 5 ay kullandım hiç pişman bi kere bile olmadan. Senin kullandıgın dizilimde 5 dev 175 okçu ile tüm altınları alır gider

Artık bitti özge ve dilara . Büyük oynuyorum hedefim Rihanna Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap

Nick: RUZGARS
Klan:
TH:9

koltrepa89 'nin Mesajlarını Beğenen 2 Kullanıcı: darkstar (15 Ağustos 2017, Salı - 22:16), ozanhyk6 (14 Kasım 2014, Cuma - 19:15)

Çevrimdışı Batuhan1700

• 39.Seviye Üye
  • *
  • Rep Puanı : 3
  • Durumum:
  • Clash of Clans
  • 30 Mesajı Toplam
    36 Kere Beğenildi
  • COC Nick : Batuhan (pi sayısı)
« Yanıtla #2 : 15 Ağustos 2014, Cuma - 13:55 »
Dizim hoşda duvarlarda gözüm kaldı bizimki daha pembe Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap

BeNiM BiR SıRrIm vAr aÇıKlAnMaYaCaK KaDaR SıR.. BuNdAn çIkAr hIr,pAtLaMaLaR VuKu bUlUr dErT KaHıR.. SıRdAn gEçEn dIlIm oLsA HaLe dEğEr dIkEn.. bIlMeZ BiLeN AdAm oLuR,BeN BeN IkEn..

Yardımcı olduysam rep + beğen Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap

Çevrimdışı OblivionFury

• 24.Seviye Üye
  • *
  • Durumum:
  • Clash of Clans
  • 14 Mesajı Toplam
    17 Kere Beğenildi
« Yanıtla #3 : 15 Ağustos 2014, Cuma - 17:13 »
Linklerin Görülmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap
Dizim hoşda duvarlarda gözüm kaldı bizimki daha pembe Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap

yavaş yavaş duvarlarda olucak inş pembe Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap

Bu gece baskın vaar Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap

Çevrimdışı OblivionFury

• 24.Seviye Üye
  • *
  • Durumum:
  • Clash of Clans
  • 14 Mesajı Toplam
    17 Kere Beğenildi
« Yanıtla #4 : 15 Ağustos 2014, Cuma - 17:14 »
Linklerin Görülmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap
Çok güzel bi th 7 farming base atabilirim 5 ay kullandım hiç pişman bi kere bile olmadan. Senin kullandıgın dizilimde 5 dev 175 okçu ile tüm altınları alır gider

zaten altınları koruduğum alanlarda eğer altın çoksa iksirden depoların yerlerini değiştiriyorum onun dışında bi zaaf varsa dikkate alabilirim Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap teşekkürler diğer yorum içinde