Gönderen Konu: Her Şeyiyle Full Olan TH7 Köyümden Ganimet Düzeni(Extra Kara iksir korumalı)  (Okunma sayısı 2577 defa)

Çevrimdışı Porthos

• 5.Seviye Üye
  • *
  • Rep Puanı : 3
  • Clash of Clans
  • 5 Mesajı Toplam
    8 Kere Beğenildi
  • COC Nick : porthos
  • Klanım : MOTOR DELİLERİ
Merhaba arkadaşlar uzun bir emeğin sonucu her şeyiyle full olan TH7 köyümün, uzun süre kullandığım ganimet düzenimi paylaşacağım, çok faydasını gördüm bu düzenin özellikle kara iksirimi çalabilen pek azdı depolarda birbirine uzak olduğundan bir taraftan giren diğer depolara ulaşamıyordu umarım sizde faydasını görürsünüz.  Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap

Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap

Porthos 'nin Mesajlarını Beğenen 3 Kullanıcı: alper akagunduz (30 Ekim 2014, Perşembe - 18:43), onurhantstn (29 Ekim 2014, Çarşamba - 09:33), uzaya (28 Ekim 2014, Salı - 18:25)

Çevrimdışı Kaiya1453

• 9.Seviye Üye
  • *
  • Rep Puanı : 0
  • Clash of Clans
  • 1 Mesajı Toplam
    1 Kere Beğenildi
  • COC Nick : Kaiya
Bende aynı köy düzenini kullanıyorum gerçekten 5 depodan 3 tane alan bile çıkmıyor şu zamana kadar %100 kaybetmedim bu düzenle Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap

Çevrimdışı ultrAslanOzZzY

• 10.Seviye Üye
  • *
  • Rep Puanı : 0
  • Clash of Clans
  • 5 Mesajı Toplam
    6 Kere Beğenildi
  • COC Nick : OzZzY
  • Klanım : MUT
dostlar bısey soracagım suan bnm sevıyem 52 ve th7. bnm 3 işçim var sız 4. işçiyi yanı 1000 taşı topladınız mı satın mı aldınız _? bıde kara iksir kasmanın yolu nedır yardımcı olursanız sevınırım kolay gele Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap bu arada guzel savunma deneyecegım mutlaka Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap

ultrAslanOzZzY 'nin Mesajlarını Beğenen Kullanıcılar: hulkkatil (08 Ocak 2015, Perşembe - 19:59)

Çevrimdışı Porthos

• 5.Seviye Üye
  • *
  • Rep Puanı : 3
  • Clash of Clans
  • 5 Mesajı Toplam
    8 Kere Beğenildi
  • COC Nick : porthos
  • Klanım : MOTOR DELİLERİ
Linklerin Görülmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap
dostlar bısey soracagım suan bnm sevıyem 52 ve th7. bnm 3 işçim var sız 4. işçiyi yanı 1000 taşı topladınız mı satın mı aldınız _? bıde kara iksir kasmanın yolu nedır yardımcı olursanız sevınırım kolay gele Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap bu arada guzel savunma deneyecegım mutlaka Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap

Merhabalar, öncelikle 4.işçi almak için para yatırmanıza gerek yok ben oyun başından beri 1 taş bile harcamadım diyebilirim hemen hemen zaten görevleri yaparak göreceksiniz 4.işçi almak gayet kolay Kristal lige çık görevi muhtaç arkadaş, klan savaşlarında 150 yıldız topla gibi görevleri yaparak sizde alabilirsiniz, 5. işçiye gelince o tam bir sabır işi ben para ile aldım son işçimi.

Ben çoğu kara iksiri 3 şimşek büyüsü yapıp 1000+ gösteren kara iksir depolarına attım tabi özellikle altın 2 de depoları neredeyse 2000 gösteren rakipler bulunca neredeyse 1k kara iksir kasıyordum böyle, onun dışında dev, okçu, barbar, duvar kırıcı kombinleriyle girebileceğiniz kara iksiri olan köylere girebilirsiniz.Burada önemli olan 1k kara iksiri olup 50k altın 50k iksir gösteriyorsa yinede dalmak, çünkü tek bir amaca odaklanmalısınız.