Gönderen Konu: HEM GANİMET HEM KUPA DÜZENİ (hybrid değil)  (Okunma sayısı 5374 defa)

Çevrimdışı Paradoxbist

• 24.Seviye Üye
  • *
  • Rep Puanı : 5
  • Durumum:
  • Serseri okçu :D
  • 24 Mesajı Toplam
    47 Kere Beğenildi
  • COC Nick : ParadoxBIST
  • Klanım : DeJaVu
HEM GANİMET HEM KUPA DÜZENİ (hybrid değil)
« : 01 Temmuz 2014, Salı - 07:33 »
Selamun aleykum Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap

Paylaştığım bu düzeni beğenmezseniz diğer paylaştıklarıma bakabilirsiniz , tüm paylaştığım köyleri bende kullandım ddnemek için ama bu seferki çok iyi , fikri klandan birinim köyünde görüp geliştirdim çok güzel oldu Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap

Bu köy 2amaçlada kullanıla bilir , ortaya klan kalesini koyup ganimet , ana bina koyup kupa düzeni yapabilirsiniz Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap

BEĞENİRSİNİZ Bİ BEĞENİ VE +rep VERİRSENİZ SEVİNİRİM Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap

Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap

Konumu okuyup beğendiyseniz beğeni+rep verirseniz sevinirim Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap

Paradoxbist 'nin Mesajlarını Beğenen 10 Kullanıcı: kemy (16 Ekim 2014, Perşembe - 16:48), xKnell (30 Ağustos 2014, Cumartesi - 12:58), archers (17 Ağustos 2014, Pazar - 11:01), turkishclan (12 Ağustos 2014, Salı - 18:59), alitpa (26 Temmuz 2014, Cumartesi - 13:07), baki123456987 (19 Temmuz 2014, Cumartesi - 23:04), enterprice (18 Temmuz 2014, Cuma - 15:15), Furkan Çınar99 (15 Temmuz 2014, Salı - 22:20), İlyas Keskin (08 Temmuz 2014, Salı - 14:36), tgouldt (01 Temmuz 2014, Salı - 10:20)

Çevrimdışı Paradoxbist

• 24.Seviye Üye
  • *
  • Durumum:
  • 24 Mesajı Toplam
    47 Kere Beğenildi
Ynt: HEM GANİMET HEM KUPA DÜZENİ (hybrid değil)
« Yanıtla #1 : 01 Temmuz 2014, Salı - 08:17 »
Ayrıca sağlam , sadece +50lerin olduğu ve yaş ortalamasının 16-18 olan bir klan arıyorum, ben 16yaşındayım - çok büyüklerin olması huzursuz ediyo Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap

Konumu okuyup beğendiyseniz beğeni+rep verirseniz sevinirim Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap

Paradoxbist 'nin Mesajlarını Beğenen Kullanıcılar: Talha5834 (01 Temmuz 2014, Salı - 10:36)

Çevrimdışı eyupdenerr

• 13.Seviye Üye
  • *
  • Rep Puanı : 0
  • Clash of Clans
  • 14 Mesajı Toplam
    22 Kere Beğenildi
  • COC Nick : eyupdener34
  • Klanım : Kalibre
« Yanıtla #2 : 03 Temmuz 2014, Perşembe - 23:10 »
Kardes elıne saglık denıyıcem bugun ıns yarlıdır

eyupdenerr 'nin Mesajlarını Beğenen Kullanıcılar: Paradoxbist (04 Temmuz 2014, Cuma - 01:06)

Çevrimdışı Paradoxbist

• 24.Seviye Üye
  • *
  • Durumum:
  • 24 Mesajı Toplam
    47 Kere Beğenildi
« Yanıtla #3 : 04 Temmuz 2014, Cuma - 01:07 »
Linklerin Görülmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap
Kardes elıne saglık denıyıcem bugun ıns yarlıdır

Yararlı kardeşim Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap th8e kadar bunu kullanacağım ama çok dengesiz , bazen en güçlüler saldırıyo eli boş dönüyo , dandikler saldırıyo hammadde alıyo , tuhaf ama genelde hammadde kaybetmedim 50k üzerinde

Çevrimdışı ayarSız

• 5.Seviye Üye
  • *
  • Clash of Clans
  • 4 Mesajı Toplam
    7 Kere Beğenildi
  • COC Nick : ayarSız
  • Klanım : Tr BirLik
« Yanıtla #4 : 14 Temmuz 2014, Pazartesi - 14:39 »
7 seviye köyümle bu köyü yerle bir etmez isem bende bu oyunu daha oynamam Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap

Köyümde bu Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap

Çevrimdışı Paradoxbist

• 24.Seviye Üye
  • *
  • Durumum:
  • 24 Mesajı Toplam
    47 Kere Beğenildi
« Yanıtla #5 : 14 Temmuz 2014, Pazartesi - 15:57 »
7 seviye köyümle bu köyü yerle bir etmez isem bende bu oyunu daha oynamam Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap

Köyümde bu Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap

Keşke bu kadar büyük bir egon olmasaymış Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap

Çevrimdışı ayarSız

• 5.Seviye Üye
  • *
  • Clash of Clans
  • 4 Mesajı Toplam
    7 Kere Beğenildi
« Yanıtla #6 : 14 Temmuz 2014, Pazartesi - 17:27 »

sende çeşke 7 seviye köyü bu kadar abartmasa idin..

saldırdığım köyün cehennem kulelerinden kaçın seviye olduğunu tahmin ede biliyorsundur her halde Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap Bu köyde %57 ise kendi köyünle bir kıyaslama yap bakalım kaçta kaç olur Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap
aşağıdaki resimlerde senin ve benim köyüm gibi 7 seviye bir köy klan savaşından aldım senin icin Not: Girilmeyecek köy yoktur Köye göre asker Seçimi vardır..

« Son Düzenleme: 14 Temmuz 2014, Pazartesi - 18:21 Gönderen: ayarSız »

ayarSız 'nin Mesajlarını Beğenen Kullanıcılar: OblivionFury (14 Ağustos 2014, Perşembe - 18:02)

Çevrimdışı Paradoxbist

• 24.Seviye Üye
  • *
  • Durumum:
  • 24 Mesajı Toplam
    47 Kere Beğenildi
« Yanıtla #7 : 14 Temmuz 2014, Pazartesi - 19:26 »
Ne yapmamı bekliyorsun , sırtını sıvazlıyıp aferim dememimi ? Acınıcak haldesin , forumun "bu bölümünün" amacı köy düzen konusunda yardım etmek , hava atmak istiyorsan (egoist megoloman arkadaşım) gövde gösterisi bölümüne git... Şu anki köyüm seninkini katlar ve böler ama ben bununla hava atmak yerine oyunuma bakıyorum çünkü kralın kralı vardır derler.. Neyse Allah ıslah etsin diyorum birşey demiyorum .. İyi günler

Çevrimdışı ayarSız

• 5.Seviye Üye
  • *
  • Clash of Clans
  • 4 Mesajı Toplam
    7 Kere Beğenildi
« Yanıtla #8 : 14 Temmuz 2014, Pazartesi - 19:45 »
Peki sen ne yaptın Konuyu açarken ? Yok üst seviyelerde köyüme giremiyor 50k dan fazla alamıyor bilmem ne sanki Çin Seddi Çektin Köyüne demek istediğim girilmeyecek köy yok Köyüme girilmiyor diyeni tanımıyorum bu oyunda..
Neyi katlıyor bölüyor 7 seviye ise bu köyden 1 adım daha ileri gidemessin kafamı buluyon savunmanın hepsi son seviye iken Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap
ayrıca egois kendini ve cıkarlarını düsünen kişi demek burada benim hiç bir cıkarım yok..eleştrilere maruz kala bilirsinde tebrikde edile bilirsin madem ki eleştrilmek bu kadar zoruna gitti paylaşma Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap
« Son Düzenleme: 14 Temmuz 2014, Pazartesi - 19:52 Gönderen: ayarSız »

ayarSız 'nin Mesajlarını Beğenen Kullanıcılar: OblivionFury (16 Temmuz 2014, Çarşamba - 14:14)

Çevrimdışı Gökbörü

• Rehber Kur-an, Hedef Turan.
  • 85.Seviye Üye
  • *
  • Rep Puanı : 54
  • FENERBAHÇE
  • 247 Mesajı Toplam
    369 Kere Beğenildi
  • COC Nick : Utku
  • Klanım : 1453
« Yanıtla #9 : 15 Temmuz 2014, Salı - 07:20 »
Peki sen ne yaptın Konuyu açarken ? Yok üst seviyelerde köyüme giremiyor 50k dan fazla alamıyor bilmem ne sanki Çin Seddi Çektin Köyüne demek istediğim girilmeyecek köy yok Köyüme girilmiyor diyeni tanımıyorum bu oyunda..
Neyi katlıyor bölüyor 7 seviye ise bu köyden 1 adım daha ileri gidemessin kafamı buluyon savunmanın hepsi son seviye iken Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap
ayrıca egois kendini ve cıkarlarını düsünen kişi demek burada benim hiç bir cıkarım yok..eleştrilere maruz kala bilirsinde tebrikde edile bilirsin madem ki eleştrilmek bu kadar zoruna gitti paylaşma Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap

ayarSız Lütfen uslübuna dikkat et. Alaycı bir tavırla forumda ki diğer üyeleri rahatsız etmene müsade edemem. Sende bir üyesin, seni diğer üyelerden ayıran bir özelliğin yok. Oyunu iyi veya kötü bilirsin bu senin insanlar üzerinde söz hakkın olduğu anlamına gelmez. Ayrıca fotoğraflarını koyduğun köye full ejderle saldırmışsın, 2 yıldız almışsın. Bu gayet normal. 2 yıldız değilde 1 yıldız alırdın eğer köy binası dışarda olmasa. Artistlik yapıp üyelerle dalga geçmene müsade edemem. Ya üslubunu düzeltirsin ya da seni banlamak zorunda kalabilirim.

İyi Forumlar.

Gökbörü 'nin Mesajlarını Beğenen 2 Kullanıcı: Erayyo (19 Ağustos 2014, Salı - 14:03), Paradoxbist (15 Temmuz 2014, Salı - 22:37)

Çevrimdışı OblivionFury

• 24.Seviye Üye
  • *
  • Durumum:
  • Clash of Clans
  • 14 Mesajı Toplam
    17 Kere Beğenildi
  • COC Nick : Scarlet
« Yanıtla #10 : 16 Temmuz 2014, Çarşamba - 14:17 »
Ne yapmamı bekliyorsun , sırtını sıvazlıyıp aferim dememimi ? Acınıcak haldesin , forumun "bu bölümünün" amacı köy düzen konusunda yardım etmek , hava atmak istiyorsan (egoist megoloman arkadaşım) gövde gösterisi bölümüne git... Şu anki köyüm seninkini katlar ve böler ama ben bununla hava atmak yerine oyunuma bakıyorum çünkü kralın kralı vardır derler.. Neyse Allah ıslah etsin diyorum birşey demiyorum .. İyi günler

Kardeşim bu kadar gücenecek bir şey yokki sen kendi köyünün iyi olduğunu iddia etmişsin bu arkadaşımızda kendininkini iyi olduğunu iddia ediyor aranızda tatlı bi rekabet oluşacağı yerde birbirinize niye hakaret edermişcesine konuşuyosunuz Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap

Bu gece baskın vaar Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap

Çevrimdışı LeafLook

• 1923TÜRK
  • CLASHER!
  • *
  • Rep Puanı : 15
  • Durumum:
  • 1923TÜRK Ailesi
  • 265 Mesajı Toplam
    342 Kere Beğenildi
  • COC Nick : Nazım
« Yanıtla #11 : 16 Temmuz 2014, Çarşamba - 14:24 »
Ayrıca sağlam , sadece +50lerin olduğu ve yaş ortalamasının 16-18 olan bir klan arıyorum, ben 16yaşındayım - çok büyüklerin olması huzursuz ediyo Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap
Klanımıza bakabilirsin

Sen cevapları ezberliyorsun ama hayat asla aynı soruyu tekrarlamaz.

LeafLook 'nin Mesajlarını Beğenen Kullanıcılar: Emreyet (19 Temmuz 2014, Cumartesi - 16:05)

Çevrimdışı Anıl

• CLASHER!
  • *
  • Rep Puanı : 58
  • Durumum:
  • "so long and thanks for all the fish"
  • 529 Mesajı Toplam
    757 Kere Beğenildi
  • COC Nick : Anıl
« Yanıtla #12 : 16 Temmuz 2014, Çarşamba - 14:40 »
Herkez uslubuna dikkat etsin.

Ey Türk Gençliği!

Birinci vazifen, Türk istiklâlini, Türk Cumhuriyetini, ilelebet, muhafaza ve müdafaa etmektir.

Anıl 'nin Mesajlarını Beğenen Kullanıcılar: utkuu34 (16 Temmuz 2014, Çarşamba - 16:47)

Çevrimdışı Emreyet

• 9.Seviye Üye
  • *
  • Clash of Clans
  • COC Nick : Emre 48
« Yanıtla #13 : 19 Temmuz 2014, Cumartesi - 16:05 »
LEAFLOOK KLANA ALIRMISIN 50LVL 1500 KUPA

Çevrimdışı LeafLook

• 1923TÜRK
  • CLASHER!
  • *
  • Rep Puanı : 15
  • Durumum:
  • 1923TÜRK Ailesi
  • 265 Mesajı Toplam
    342 Kere Beğenildi
  • COC Nick : Nazım
« Yanıtla #14 : 19 Temmuz 2014, Cumartesi - 18:34 »
LEAFLOOK KLANA ALIRMISIN 50LVL 1500 KUPA
Klan benim olsa tabiki alırım fakat 76 lvl altın 3 ü almadık kusura bakma

Sen cevapları ezberliyorsun ama hayat asla aynı soruyu tekrarlamaz.