Gönderen Konu: Klan savaşları tiyolari  (Okunma sayısı 1115 defa)

Çevrimdışı Luuk

• 1.Seviye Üye
  • *
  • Rep Puanı : 0
  • Clash of Clans
  • COC Nick : Luuk
  • Klanım : 14.Filo
Klan savaşları tiyolari
« : 15 Haziran 2015, Pazartesi - 00:44 »
Beyler oyunu  1 yıldır oynuyorum kendi klanim var size klan savaşından öğrendiğim incelikleri anlatmak istedim

1:BAGİSLANACAK ASKERLER

BEYLER askerleriniz iyiyse valkrye ama seviyeli olsa iyi olur her köye atarsanız küçük köylere çoğunlukla devle saldirildigi için valkrye onları tek dönüşte öldürüyor.

Eğer ki klandakilermi giderseniz fazla seviyeli değilseniz büyücü balon duvar  patladı tavsiye ederim rakip full barbarlar saldırırsa balon hepsini tek tek alır patlaci ise devlerin yanına gidip devlerin gücünü azaltır.

2. SALDIRI HAKLARI

Enerji tanıdığınız çoksa klanda 10-10 yapmankzi tavsiye ederim çoğu tanıdık ocağı için haber verip tüm saldırı haklarını kullanmalarını haber verirsiniz ben çoğunlukla  10-10. Yapıyorum...

3.SAVAS SAATLERİ

Geç saatlerde başlatır deniz rakip geç saatlere kadar oturup saldırmayacaktır...

Benden bu kadar sizde tiyo verirseniz sevinirim

14.Filo isim bu kendi klanim beklerim... Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap

Çevrimdışı Ahmet D.

• 9.Seviye Üye
  • *
  • Durumum:
  • Clash of Clans
  • 5 Mesajı Toplam
    5 Kere Beğenildi
  • COC Nick : Ahmet D.
  • Klanım : NEW CHAMPİONS
Ynt: Klan savaşları tiyolari
« Yanıtla #1 : 15 Haziran 2015, Pazartesi - 01:14 »
Arkadaşım sağol bunları öbür klan savaşımda uygulayacağım.Bu arada iyi oyunlar

Klanımız NEW CHAMPIONS'a bekleriz.Alım şartları +40 lvl üstü olmak.Klan etiketi:#8VVVPCRJ.Buyurun:D:D:D

Çevrimdışı VİCTORY

• **1923TÜRK5**
  • CLASHER!
  • *
  • Rep Puanı : 18
  • Durumum:
  • **VİCTORY**
  • 446 Mesajı Toplam
    580 Kere Beğenildi
  • COC Nick : VİCTORY
  • Klanım : 1923TÜRK AİLESİ
« Yanıtla #2 : 15 Haziran 2015, Pazartesi - 01:58 »
Geç saatte savaş başlatalım ki tüm haklarını kullanamasınlar kısmı "baya" bir yanlış olmuş,oyun dünya çapında olduğu için burada gece aramaya başlarsan  dünyada başka bir ülke belkide öǧlen arama yapan birisine denk geleceksiniz.1 Yıl baya uzun bir zaman Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap

”Nokta kadar menfaat için virgül kadar eğilme.”

VİCTORY 'nin Mesajlarını Beğenen Kullanıcılar: gosto59 (15 Ağustos 2016, Pazartesi - 07:55)

Çevrimdışı gosto59

• 1.Seviye Üye
  • *
  • Clash of Clans
  • COC Nick : ★★HULK★★
  • Klanım : The End
« Yanıtla #3 : 15 Ağustos 2016, Pazartesi - 07:54 »
Çok teșşekkürler bir kaçı isime yrdi