Gönderen Konu: BraveVision BÜYÜMEYE DEVAM EDİYOR KLANA ALIMLAR +80 OLDU  (Okunma sayısı 559 defa)

Çevrimdışı KumraL09

• 1.Seviye Üye
  • *
  • Rep Puanı : 0
  • Clash of Clans
  • COC Nick : CesaretinVarsa
  • Klanım : BraveVision
BraveVision BÜYÜMEYE DEVAM EDİYOR KLANA ALIMLAR +80 OLDU
« : 28 Mart 2015, Cumartesi - 11:55 »
Selamun aleyküm arkadaşlar klanımız yaklaşık 4 5 aydır açık şunu belirtmek istiyorum gerçekten epey bi ilerleme kaydettik nereden nerelere geldik klanımızda bulunan kişilerle birlikte büyümeye devam ediyoruz ben istiyorum ki klanımızda yani bize katılacak kişiler kalıcı olsun klanla bütünleşsin klanın içindeki bireylerle muhabbet sohbet bağ oluşsun zaten bi zaman sonra klan olarak reel olarak buluşma ayarlamayı planlıyorum zaten klanı 4 kişi kurduk biz sürekli görüşüyoruz zaten hep aileydik ve ailemiz büyümeye devam ediyor klanda birinin yada yeni gelicek kişinin yabancılık çekmesi söz konusu bile değil tabi ilk önce o kişinin ailenin içine katılma isteği önemli ayrıca klanımızın whatsapp grubu da vardır lafı fazla uzatmıcam arkadaşlar gerçekten klanımla gurur duyuyorum 11 savaştır yenilmiyoruz ve yenilmeyede niyetimiz yok. KALİTE GERÇEKTEN TESADÜF DEĞİLDİR Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap