Gönderen Konu: Usta Lig Çıkmak İsteyenlere Tavsiye  (Okunma sayısı 7948 defa)

Çevrimdışı Anıl

• CLASHER!
  • *
  • Rep Puanı : 58
  • Durumum:
  • "so long and thanks for all the fish"
  • 529 Mesajı Toplam
    757 Kere Beğenildi
  • COC Nick : Anıl
Usta Lig Çıkmak İsteyenlere Tavsiye
« : 09 Kasım 2014, Pazar - 12:29 »
Merhaba arkadaşlar.
Bu bölümdeki konulara baktım ve eski ve yetersiz olduklarını gördüm.
Usta Lig serüvenine bende atıldım ve yorucu bir maceraya atıldık .
Sizlere tavsiyelerimi suncam umarım yardımcı olurum.

Oyunda 1-2 gün online olmaya çalışın ben 18 saatte 1900 kupadan 2500 e çıktım
Önemli olan hususlara gelmek istiyorum .
Ordu , büyüler , herolar , köy düzeni ve ganimet .
Ordu : Eğer son sv askerleriniz var ise 16 dev 8 duvar yıkıcı 40 barbar geri kalanı okçu şeklinde saldırı yapabilirsiniz.Ama 1-2 saat açık olmiyacaksanız 16 dev 8 duvar yıkıcı 40 okçu geri kalanı sihirbaz yapın bildiğiniz üzere sihirbazın saldırı değeri yüksektir çok iyi saldırı yapmaktadır.

Büyüler ; kişiden kişiye değişebilir ama benim genel olarak kullandığım 2 öfke 2 iyileştirme büyüsü .Yıldırım diyenler var ama havanları patlatsanız bile devlerin canı azalın durum kötüleşir.

2 Heromu tamire verdim zorlanıyorum eğer çıkıcaksanız  ustaya 1-2 gün askıya alın çünkü 1 barbar kral bile nerdeyse golemin savunması ve sihirbazın saldırı gücüne eşit .

Köy düzeninizi savunma yapmamanızı söyliyenler olucak gelen olursa binana dalar gibisinden fakat eğer rakip biraz acemi ise 1 gecede 3 saldırı rahat alıyosunuz ilk 2 sinde %40 larda kalıp 3.saldırıda %50 alıp size kalkan verebiliyor .Yapılan saldırıda altın , iksir ve karaiksir kaybediyorsunuz.Ama ustaya çıkmak isteyen biri ganimete dalmaya 1-2 gün ara vermeli ganimet dalarken 1 yıldız alamayıp 20-25 kupa kaybedip pişman olabilirsiniz .

Son konumuz ganimete gelirsek ordunuz ve büyünüz en az 150.000 iksir i bulabiliyor bu yüzden depolarınız boş şekilde çıkarsanız depolarız boş olduğundan pişman olup geri inebilirsiniz.Depolarınız biraz dolu şekilde çıkmanızı tavsiye ederim.

Umarım yardımcı olmuşumdur .Usta veya şampiyon çıkmak isteyenlere başarılar dilerim .

Ey Türk Gençliği!

Birinci vazifen, Türk istiklâlini, Türk Cumhuriyetini, ilelebet, muhafaza ve müdafaa etmektir.

Anıl 'nin Mesajlarını Beğenen 6 Kullanıcı: abdullahdaylan (28 Şubat 2015, Cumartesi - 19:19), 97HasaNKaradumaN97 (27 Kasım 2014, Perşembe - 18:33), _EroS_ (27 Kasım 2014, Perşembe - 16:00), alikaptan (20 Kasım 2014, Perşembe - 17:22), uzaya (09 Kasım 2014, Pazar - 19:55), ClashOfEmrex (09 Kasım 2014, Pazar - 13:32)

Çevrimdışı voglioinvecchiare

• 10.Seviye Üye
  • *
  • Rep Puanı : 0
  • Durumum:
  • Clash of Clans
  • 5 Mesajı Toplam
    5 Kere Beğenildi
  • COC Nick : Voglioinvecchia
Ynt: Usta Lig Çıkmak İsteyenlere Tavsiye
« Yanıtla #1 : 09 Kasım 2014, Pazar - 15:30 »
Güzel konu teşekkürler Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap

Bi sorum olacak, full okçu ile köylerden %50 alıp da çıkamaz mıyız, çünkü devler ve büyüler falan derken her şeyin hazırlanması çok uzun süre alır, üstüne bi de o orduyla üç yıldız yerine tek yıldız alma ihtimali var Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap

Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap

Çevrimdışı Anıl

• CLASHER!
  • *
  • Durumum:
  • 529 Mesajı Toplam
    757 Kere Beğenildi
« Yanıtla #2 : 09 Kasım 2014, Pazar - 15:33 »
Okçu riskine girmedim ama öyle çıkanda var bunu yapmak için mecbur okçu 6.sv ve güzel bir köy olması lazım benin yolculuğum bitti sayılır son 5 kupa çıkmak isteyene başarılar.

Ey Türk Gençliği!

Birinci vazifen, Türk istiklâlini, Türk Cumhuriyetini, ilelebet, muhafaza ve müdafaa etmektir.

Çevrimdışı _EroS_

• 1.Seviye Üye
  • *
  • Clash of Clans
  • COC Nick : _EroS_
  • Klanım : YILDIRIMLAR
« Yanıtla #3 : 27 Kasım 2014, Perşembe - 16:00 »
eline sağlık dostum Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap

_EroS_

Çevrimdışı mtin.gven

• 20.Seviye Üye
  • *
  • Durumum:
  • Clash of Clans
  • 17 Mesajı Toplam
    33 Kere Beğenildi
  • COC Nick : Metin
« Yanıtla #4 : 27 Kasım 2014, Perşembe - 16:47 »
50 lvlken ful okçu ile köy binası alarak çıkmıştım

Çevrimdışı ClashOfEmrex

• 53.Seviye Üye
  • *
  • Durumum:
  • Clash of Clans - Leviathan
  • 48 Mesajı Toplam
    52 Kere Beğenildi
  • COC Nick : Leviathan
  • Klanım : Venom
« Yanıtla #5 : 27 Kasım 2014, Perşembe - 21:40 »
Ben şuan kristal lige kadar geldim. 52 levelim inşaatçıları almak için çıkıyorum. Kristal ligde pek dayanamıyorum ama kendidmen eminim ki çıkacağım ustaya. Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap

CoC hakkında bütün sorularınızı sorabilirsiniz. Elimden geldiği kadar yardımcı olmaya çalışırım. Yeni gelen iletilere bakmadığım için bana özel mesaj gönderebilirsiniz.

Leviathan

ClashOfEmrex 'nin Mesajlarını Beğenen Kullanıcılar: freegl (22 Şubat 2015, Pazar - 03:38)

Çevrimdışı Anıl

• CLASHER!
  • *
  • Durumum:
  • 529 Mesajı Toplam
    757 Kere Beğenildi
« Yanıtla #6 : 27 Kasım 2014, Perşembe - 21:48 »
Linklerin Görülmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap
eline sağlık dostum Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap
Teşekkürler

50 lvlken ful okçu ile köy binası alarak çıkmıştım
Seninki iyiymiş ben 111 lv de cesaret zor ettim çıkmaya ama dalkavuk u son sv çıkarırsam şampiyon denicem uzun bi süre ne kadar dayanırsam artık

Ey Türk Gençliği!

Anıl 'nin Mesajlarını Beğenen Kullanıcılar: abdullahdaylan (28 Şubat 2015, Cumartesi - 19:20)

Çevrimdışı 97HasaNKaradumaN97

• 45.Seviye Üye
  • *
  • Rep Puanı : 1
  • Durumum:
  • Bismillahirrahmanirrahim
  • 27 Mesajı Toplam
    38 Kere Beğenildi
  • COC Nick : HasaNKaradumaN
  • Klanım : 1923TÜRK8
« Yanıtla #7 : 28 Kasım 2014, Cuma - 18:25 »
Anıl, aslında zorluyor.Sen galiba çıkmışsın.Önerebileceğin bir dil bir taktik var mı?

Ankara merkez patliyo herkes 😢

Çevrimdışı Anıl

• CLASHER!
  • *
  • Durumum:
  • 529 Mesajı Toplam
    757 Kere Beğenildi
« Yanıtla #8 : 29 Kasım 2014, Cumartesi - 16:53 »
Malesef bir dil tavsiyem yok ama intikamları bol bol kontrol edin ben 1 günde çıktım ama ciddi anlamda yorucu bir gün olmuştu yapmadığım savaş kalmamıştı savunmamdaki bütün intikamları kontrol etmiştim size vericek önerim budur ve %50 veya 2 yıldız alıcak yerlere dalın ganimeti 1-2 gün önemsemeyin şöyle bir öneride var köy binası 9 ve 10 olan arkadaşlara tavsiyem 220 okçu barbar ve okçu kraliçe ile %50 alabilirsiniz köyleri hatta 2 saat hızlandırma yaparsanız ordunuz 5 dk da bir yüklenir buda 2 saat boyunca kesintisiz savaş demektir %50 alabilirseniz 6. ve 7.sv okçu kullanarak her savaştan ortalama 7-8 kupa alsanız 2 saatte durmadan savaşarak 110-150 civarı kupa alırsınız buda demek oluyorki 1 günde çıkabilirsiniz ustaya .
Verdiğim 110-150 kupa aralığı 2 saatlik hızlandırmaya göre hesaplamam üzere size söylediğim sayıdır . 5 dk da bir savaşa gitseniz 2-3 dk köy aransanız  8 dk ediyor . 120 dkda ( 2 saatte ) 12-13 savaş yaparsınız . Her köyden garanti %50 alırsanız 1 yıldız alarak ortalama 8 kupa ile bu sonucu elde ettim . Fakat herolarınız ve klan kaleniz , büyüleriniz olmadan savaş gitmeyin %50 alamadığınız takdirde herolarınız ve klan kalenizi kullanırsınız . 1 günde yaklaşık 500-600 civarı klandan asker aldım bayada yardımı dokundu bana

Ey Türk Gençliği!

Anıl 'nin Mesajlarını Beğenen Kullanıcılar: abdullahdaylan (28 Şubat 2015, Cumartesi - 19:22)

• 45.Seviye Üye
  • *
  • Durumum:
  • 27 Mesajı Toplam
    38 Kere Beğenildi
« Yanıtla #9 : 29 Kasım 2014, Cumartesi - 17:16 »
Ben şuan 1647 kupadayım.Kupa kasıyoru. Ganimet çıkıyor ama ordum uygun değil diye geçiyorum  Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap o duygu var ya o duygu

Çevrimdışı Anıl

• CLASHER!
  • *
  • Durumum:
  • 529 Mesajı Toplam
    757 Kere Beğenildi
« Yanıtla #10 : 29 Kasım 2014, Cumartesi - 17:36 »
Bu da bir arkadaşımın hesabı kendisi 1 hafta önce şampiyon lig oldu fakat 1 aydır uğraşıyor .
Genel olarak çoğu savaşını okçu dalkavuk ejder şeklinde yapıyor , arada full ejder dalıyor kolay bir şey değil oraya çıkmak ama sadece bonusu bile sağlam gerçekten .Çıkmak isteyen arkadaşlar var ise görüldüğü gibi şampiyonda bile okçu ile yıldız alınabiliyor.Oyunun zevkini çıkarmak için birebir Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap
Her konuda yardımcı olabilirim merak ettiğiniz konu olursa sormanız yeterli.
Ganimetiniz bol olsun . Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap

Ey Türk Gençliği!

• 45.Seviye Üye
  • *
  • Durumum:
  • 27 Mesajı Toplam
    38 Kere Beğenildi
« Yanıtla #11 : 29 Kasım 2014, Cumartesi - 18:11 »
Bu da bir arkadaşımın hesabı kendisi 1 hafta önce şampiyon lig oldu fakat 1 aydır uğraşıyor .
Genel olarak çoğu savaşını okçu dalkavuk ejder şeklinde yapıyor , arada full ejder dalıyor kolay bir şey değil oraya çıkmak ama sadece bonusu bile sağlam gerçekten .Çıkmak isteyen arkadaşlar var ise görüldüğü gibi şampiyonda bile okçu ile yıldız alınabiliyor.Oyunun zevkini çıkarmak için birebir Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap
Her konuda yardımcı olabilirim merak ettiğiniz konu olursa sormanız yeterli.
Ganimetiniz bol olsun . Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap
Vallaha yaa çıkması zor ama verilen bonus keyifli Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap

Çevrimdışı Anıl

• CLASHER!
  • *
  • Durumum:
  • 529 Mesajı Toplam
    757 Kere Beğenildi
« Yanıtla #12 : 29 Kasım 2014, Cumartesi - 18:25 »
Aynen öyle Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap

Ey Türk Gençliği!