Gönderen Konu: Titana çıkmak isteyenlere tavsiyeler  (Okunma sayısı 11887 defa)

Çevrimdışı Anıl

• CLASHER!
  • *
  • Rep Puanı : 58
  • Durumum:
  • "so long and thanks for all the fish"
  • 529 Mesajı Toplam
    757 Kere Beğenildi
  • COC Nick : Anıl
Titana çıkmak isteyenlere tavsiyeler
« : 02 Eylül 2015, Çarşamba - 18:08 »
2 haftadır kupa kasma teleşındayım 2200 lerden 4010 a kadar geldim , öncelikle her binaya farklı öneri vericem öncelikle tamamen sabırlı olmanız lazım yoksa burası işkence olabilir TH9 ve altı için verebilceğim tek öneri hava ordusu kurmanız olaki TH6-7-8-9 Köylere karşı havadan 2 veya 3 almanız için ejder idealdir dışarda bina bulmanız kolay değil ama bazende 10-15 bina geliyor günlük , deponuzu dışarı atmanız pek fayda sağlamıyor boşuna uğraşmayın Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap
Burdaki herkes kupa derdinde 1 kupa için dalan bile var , binanızı tercihe göre dışarı atabilirsiniz ama çoğu zaman 1 kupa veren TH9 lara dokunmadan geçiyorum 1 kupa için o kadar ordu harcamaya gerek olmadığı için , ben 1 yıldız vereyim 2-3 yıldız vermekten iyidir derseniz atabilirsiniz , genelde binalar 1 kupa veriyor yukarı lig de zaten çok can alıcı bir kupa değil
TH10 lar için ise 3600 e kadar okçu ile çıktım dışarıdan %50 alarak çıkmak daha seri ve kolay bir yol yanınızda 5 yıldırım bulundurabilirsiniz kalenize dev veya golem alarak %50 nin tamanlanmadığı yerlerde kaleyi önden bırakıp arkasına kral ve kraliçe ile %50 tamamlıyabilirsiniz bazı noktalarda dışardaki tuzaklar yüzünden %35 de kaldığım oldu sırf kral kraliçe kullanarak bile %50 rahat tamamlıyordum bazende gerek olmuyordu ama en önemlisi ordunuz , kaleniz , büyüleriniz ve herolarınız tam olmadan savaş yapmayın %49 da kalıp - 30 çok yedim
3600 den sonra zoraki olarak golem büyücü ordusu kuruyorsunuz başka şartınız yok çıkmak için
TH9-8-7 olanlar için ise dediğim gibi bina veya alabilceğiniz seviyede köy aramaktan başka şartınız yok
TH10 ların dahi savunma kazanması çok güç bir durum düzeniniz çok iyiyse savunma alabilirsiniz  ama burdaki köylerin hepsi çok deneyimli oyuncular garanti 1 yıldız alıyorlar
Troll köy denemek isteyen varsa TH10 ise deneyebilir 3200 e kadar troll düzenle çıktım ama çoook fazla ganimet kaybedersiniz orası garanti , 1 günde 5-6 m altın iksir , 40-50 binde karaiksir kaybettim , th9 ların pek troll şansı yok , olay tam olarak böyle sabır ve emek gerektiren bir olay , 3900 den sonra aramalarınız çok uzayabilir , 1-2 dk arama yapıyorum genelde köy bulamıyor , gerçekten zamanı olan sabırlı oyuncuların yapabilceği bir şey günde 5-10 savaş ile çıkmak imkansız derece . kaleniz 35 lik ise tazı üstünede balon alabilirsiniz , tazı sayesinde çok kupa kazandım gerçekten savunmada süper bi iş görüyor , 30 luk yeri olanlar tazı sadece , 25-20 olanlar ise ejder + balon alabilir , herolarınız ayaktaysa savunmanızda oda çok iş görüyor bazı noktalarda
Başka sorusu olan varsa yanıtlayabilirim , Titan çıkmak tabiki kolay değil ama zevk veren birşey
Herkese bol şans

Ey Türk Gençliği!

Birinci vazifen, Türk istiklâlini, Türk Cumhuriyetini, ilelebet, muhafaza ve müdafaa etmektir.

Anıl 'nin Mesajlarını Beğenen 3 Kullanıcı: efe_yilmaz (29 Aralık 2015, Salı - 16:32), VİCTORY (04 Eylül 2015, Cuma - 18:11), (02 Eylül 2015, Çarşamba - 19:51)

aDemm078

• Ziyaretçi
Ynt: Titana çıkmak isteyenlere tavsiyeler
« Yanıtla #1 : 02 Eylül 2015, Çarşamba - 19:51 »
Full th9 um ama hep karşıma full th10 çıkıyor dalamıyorum kupam 3400lerde burdan sonra pes ettim buralarda takılıyorum bence çok sabır ister bu titan hele birde çok gereksiz şeylerden %49lardan -20-30 kupa yersem zaten deliririm en iyisi hiç denemiyim Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap

Çevrimdışı STROM

• 71.Seviye Üye
  • *
  • Rep Puanı : 2
  • Durumum:
  • ~SERDAR YILDIZ~
  • 92 Mesajı Toplam
    112 Kere Beğenildi
  • COC Nick : STROM
« Yanıtla #2 : 02 Eylül 2015, Çarşamba - 22:20 »
Helal olsun anıl 4010 kadar cıkmısın Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap  Tavsiyelerin icinde sagolasın yararlı konu olmus eline koluna saglık

Çevrimdışı Anıl

• CLASHER!
  • *
  • Durumum:
  • 529 Mesajı Toplam
    757 Kere Beğenildi
« Yanıtla #3 : 02 Eylül 2015, Çarşamba - 22:28 »
3996 ya düştük gene , kraliçe bi atış daha atsaydı bina yıkılcaktı -14 yedim üstüne savunmadan -8 yedim moralim bozuldu savaşasım yok hiç

Ey Türk Gençliği!

Birinci vazifen, Türk istiklâlini, Türk Cumhuriyetini, ilelebet, muhafaza ve müdafaa etmektir.

aDemm078

• Ziyaretçi
« Yanıtla #4 : 02 Eylül 2015, Çarşamba - 22:30 »
Hah işte bende bu yüzden kasmak istemiyorum Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap

Çevrimdışı Anıl

• CLASHER!
  • *
  • Durumum:
  • 529 Mesajı Toplam
    757 Kere Beğenildi
« Yanıtla #5 : 03 Eylül 2015, Perşembe - 16:48 »
Çık çık buranın zevki süper Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap bina çok çıkıyor şu aralar her gün 15 bina felan yıkıyorum ama 4000 den sonra hep 1 kupa geliyor 15-20 bulursan dalıcaksın

Ey Türk Gençliği!

aDemm078

• Ziyaretçi
« Yanıtla #6 : 03 Eylül 2015, Perşembe - 17:25 »
İyide daha şampiyonda 1-2kupa çıkıyor ana binada zaten cehennemler korkutuyor beni Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap

Çevrimdışı Anıl

• CLASHER!
  • *
  • Durumum:
  • 529 Mesajı Toplam
    757 Kere Beğenildi
« Yanıtla #7 : 03 Eylül 2015, Perşembe - 17:54 »
3900 den sonra 1 geliyor

Ey Türk Gençliği!

aDemm078

• Ziyaretçi
« Yanıtla #8 : 03 Eylül 2015, Perşembe - 18:14 »
bana cikan koyler genelde usta 2 3 den ciktigi icinb 1 2 kupa ben sanssizim Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap

Çevrimdışı Anıl

• CLASHER!
  • *
  • Durumum:
  • 529 Mesajı Toplam
    757 Kere Beğenildi
« Yanıtla #9 : 04 Eylül 2015, Cuma - 15:20 »
Bittii Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap
Linklerin Görülmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap

Ey Türk Gençliği!

Anıl 'nin Mesajlarını Beğenen Kullanıcılar: uzaya (19 Ekim 2015, Pazartesi - 18:09)

aDemm078

• Ziyaretçi
« Yanıtla #10 : 04 Eylül 2015, Cuma - 16:28 »
Sonunda tebrikler Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap

Çevrimdışı VİCTORY

• **1923TÜRK5**
  • CLASHER!
  • *
  • Rep Puanı : 18
  • Durumum:
  • **VİCTORY**
  • 446 Mesajı Toplam
    580 Kere Beğenildi
  • COC Nick : VİCTORY
  • Klanım : 1923TÜRK AİLESİ
« Yanıtla #11 : 04 Eylül 2015, Cuma - 18:12 »
Tebrikler Anıl bende bugün oyunda farkettim.Ama dediğim gibi seni efsane ligde görmek istiyorum Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap

”Nokta kadar menfaat için virgül kadar eğilme.”

Çevrimdışı Anıl

• CLASHER!
  • *
  • Durumum:
  • 529 Mesajı Toplam
    757 Kere Beğenildi
« Yanıtla #12 : 04 Eylül 2015, Cuma - 18:19 »
teşekkürler , kupa düştük ama kötü oldu savunmadan -24 saldırıdan -29 , efsane dediğin yer için para sıkıntımın olmaması sürekli taş harcamam lazım , en kötü 4200 e kadar uğraşırım artık klan savaşı yapcam sadece zevkine savaşıcam

Ey Türk Gençliği!

Çevrimdışı balky

• 3.Seviye Üye
  • *
  • Rep Puanı : 0
  • Clash of Clans
  • 1 Mesajı Toplam
    1 Kere Beğenildi
« Yanıtla #13 : 19 Ekim 2015, Pazartesi - 17:14 »
Selamlar. Ayrı konu açıp forum krililiği yapmak istemedigimden burdan sorayım dedim. arkadaşlar ik kez kupa kasıyorum. şimdiye kadar hep 2500 lerde gezinip ganimete bakıyodum. Dedim artık kupa kasayım. köyüm buna müsait..
Klan kodu: #80CQRRJU
Nick: balky

Yalnız şöyle bir sorunum var. Saldırı yaparken ne kadar ararsam arayayım 15-18 kupanın üstünde köy göremiyorum. Oda %100 alırsam o kadar kupa veriyor. Genelde 2 yıldız alıyorum ve aldıgım kupalar hep 8-9 civarında.  Ama bana kim dalsa 2 yıldızla 15-20 kupamı alıyor. Adama bakıyorum kupası da köy seviyeside benden yüksek. bu nasıl oluyor? Sırf bu yüzden inanılmaz soğudum oyundan. Zaten saldırı yapıp oyunu kapadıgım anda biri dalıyor ve saldırdıgımdan çok kupam gidiyor. Bi yardım edip yol gösterirseniz sevinirm.

Çevrimdışı Anıl

• CLASHER!
  • *
  • Durumum:
  • 529 Mesajı Toplam
    757 Kere Beğenildi
« Yanıtla #14 : 19 Ekim 2015, Pazartesi - 22:54 »
Malesef oyun böyle , ben 2-3 saat arayıp 5 kupadan fazla bulamadığım oluyordu , bunun için oyundan çıkmamanız şart nerdeyse  bu yüzden zor kupa kasmak

Ey Türk Gençliği!