Gönderen Konu: Oyun da ne yapması konusunda kararsız kalanlar ıcındır !  (Okunma sayısı 1617 defa)

Çevrimdışı 5kaanfb5

• 7.Seviye Üye
  • *
  • Rep Puanı : 0
  • Clash of Clans
  • 8 Mesajı Toplam
    10 Kere Beğenildi
  • COC Nick : sanane
  • Klanım : devamlı değısıyor
Oyun da ne yapması konusunda kararsız kalanlar ıcındır !
« : 17 Aralık 2013, Salı - 00:04 »
Arkadaslar ben suanda 50lvlım kupa aralığım 800 ıle 1300 arası degısıyor. şımdı  sıze oyunla ılgılı ne yapmanız gerektıgını aklımca bana gore dogru olan sekılde anlatacağım. oncelıkle oyunda serı sekılde kasmak ıcın ınsaat klubelerı cok onemlı bunun ıcınde nakıt paray ıle tas almak zorunda deılsınız kupa gorevlerı fazlasayla tas verıyor kupanızı 1250 yaparak 3. bır klube acabılırsınız ben 35 lvl ıken 2000 kupaya kadar cıktım ve kupa gorevlerı ıle oyuna para vermeden 4 tane klube aldım. klube sayesınde aynı anda bırcok bınaya gelıstırdığımızden daha hızlı gelıstırırız. sonra ganımet uğruna kupaya aldırış etmeden koylere saldırdım ve en cok 1250 ıle 1500 arasında cok fazla ganımet geldığını tespıt ettım. bunun dısında depolarım full ıken bılerek kupamı 800 lere kadar ındırıyorum ve ana bınayı dısarı koyuyorum boylece ganımetımı korumus oluyorum. kupamı dusurmemın sebebıde 800 cıvarında benım koyumu ele gecırecek kısının neredeyse olmamasıdır bence oyunda kupanın onemı yok ama bu sıze kalmıs tabı bırde gelıstırırken kaynakları fulledıkden sonra dığer seylerı gelıstırmeye bakın bırde unutmamak gereken bıseyde varkı en ıyı savunma atakdır yanı askerlerınız sevıyelerını yukseltmeye cok onem verın bırde buyuler gercekten savasın gıdısatını cok değıstırıyor buyulerede onem verın yakında koyumun resmınıde yukleyeceğım. herkese bol ganımetler  Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap

NOT: savaş eşleşmelerı lvl e gore değıl kupaya gore gelır

« Son Düzenleme: 17 Aralık 2013, Salı - 00:17 Gönderen: 5kaanfb5 »

5kaanfb5 'nin Mesajlarını Beğenen 2 Kullanıcı: mosguvenlik (20 Ocak 2014, Pazartesi - 10:34), Sefa9813 (19 Ocak 2014, Pazar - 04:54)

Çevrimdışı TReeArms

• Forum Polisi
  • CLASHER!
  • *
  • Rep Puanı : 83
  • Durumum:
  • Mekanın Cennet Olsun Dayı.
  • 578 Mesajı Toplam
    772 Kere Beğenildi
  • COC Nick : TReeArms41
  • Klanım : 1923TURK
Ynt: Oyun da ne yapması konusunda kararsız kalanlar ıcındır !
« Yanıtla #1 : 17 Aralık 2013, Salı - 00:16 »
Merhaba
Foruma hoşgeldin, paylaştığın bilgiler için teşekkürler, tanışma bölümümüzede bir uğrayıp kısaca kendini tanıtırsan daha çabuk kaynaşırız, iyi forumlar iyi oyunlar

Linklerin Görülmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap

TReeArms 'nin Mesajlarını Beğenen 2 Kullanıcı: gfurkan (04 Nisan 2014, Cuma - 12:46), 5kaanfb5 (17 Aralık 2013, Salı - 00:17)

Çevrimdışı 5kaanfb5

• 7.Seviye Üye
  • *
  • Clash of Clans
  • 8 Mesajı Toplam
    10 Kere Beğenildi
  • COC Nick : sanane
  • Klanım : devamlı değısıyor
« Yanıtla #2 : 17 Aralık 2013, Salı - 00:19 »
oncelıkle hos bulduk, tanışma bolumune uğrarım tabıkı neden olmasın

5kaanfb5 'nin Mesajlarını Beğenen Kullanıcılar: TReeArms (17 Aralık 2013, Salı - 07:43)

Çevrimdışı mosguvenlik

• 19.Seviye Üye
  • *
  • Durumum:
  • Clash of Clans
  • 8 Mesajı Toplam
    10 Kere Beğenildi
  • COC Nick : MOS
  • Klanım : SAKLI CENNET
« Yanıtla #3 : 20 Ocak 2014, Pazartesi - 10:35 »
çok doğru bir yaklasım

Çevrimdışı irlanda

• 32.Seviye Üye
  • *
  • Durumum:
  • Sakarya Üniversitesi
  • 19 Mesajı Toplam
    21 Kere Beğenildi
  • COC Nick : irlandalı
  • Klanım : eksi çapuling
« Yanıtla #4 : 28 Ocak 2014, Salı - 18:44 »
En iyi savunma saldırıdır. Aynen bu oyunun ana konusu bu. Şahsen girilmedik, yıkılmadık köy yoktur.

twitter; tarikbey_
instagram; tarikbey