Gönderen Konu: Aşırı kolay kara iksir kasma.  (Okunma sayısı 1123 defa)

Çevrimdışı AhmetBeyFendi

• 1.Seviye Üye
  • *
  • Rep Puanı : 0
  • Clash of Clans
  • COC Nick : AhmetBeyFendi
  • Klanım : GeMLiK16
Aşırı kolay kara iksir kasma.
« : 27 Şubat 2016, Cumartesi - 00:39 »
Öncelikle merhaba arkadaşlar. Daha bugün KB 7 oldum sonunda ve direk bastım Dark elixir storage'yi. 17 Saat sonra bitecek Barbar Kralı alacağım inşallah.
Şimdi gelelim asıl konumuza, Kara iksir kasmak bayağı zor öyle böyle şöyle diyorsunuz.Şimdi gelelim napacağımıza (çok basit zaten)
UYARI:Kupayı çok önemseyen arkadaşlar lütfen bu taktiği kullanmasınlar.
Linklerin Görülmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap

Arkadaşlar kara iksir kasmak çok basittir. Kışlalarınızda 3 Duvar yıkıcı, geri kalanını barbar okçu dengeli yapıyorsunuz.Ardından köy ararken elinizden geldiğince KB'si dışarda (olmasada olur kupayı çok önemsemiyorsanız) Kara iksir toplayıcıları dışarda ve Full olan arkadaşlara saldırın.Bazen altınları falan da iyi oluyor.
Kara iksir toplayıcısının dolu olduğunu anlayabilmek için Toplayıcının yukarı kısmındaki kutuda kara iksirin ne kadar dolu olduğuna bakarız.Eğer hem yüksek seviye bir toplayıcı hemde Full doluysa, çok içerde değilse dış kısımdaysa hiç bir şekilde kaçınmadan dalıyorsunuz.Ganimeti varsa ganimet de almış oluyorsunuz. 3-5 4 saat içinde çaldığım kara iksir sayısı.

ÖNERİ:Biliyorsunuz ki barbar ve okçuyu basınca bayağı bi 20-30 dk süresi oluyor. Bu süre zarfında bir film açabilir her hangi başka şeyleri yapabilirsiniz.

Çevrimdışı ClashOfEmrex

• 53.Seviye Üye
  • *
  • Durumum:
  • Clash of Clans - Leviathan
  • 48 Mesajı Toplam
    52 Kere Beğenildi
  • COC Nick : Leviathan
  • Klanım : Venom
Ynt: Aşırı kolay kara iksir kasma.
« Yanıtla #1 : 27 Şubat 2016, Cumartesi - 11:31 »
Ben kb8 im ben istemedikçe bana kara iksir geliyor. Ama kb7 de kristal lige gidip kara iksir depolarına yıldırım atardım. Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap Eline sağlık güzel konu.

CoC hakkında bütün sorularınızı sorabilirsiniz. Elimden geldiği kadar yardımcı olmaya çalışırım. Yeni gelen iletilere bakmadığım için bana özel mesaj gönderebilirsiniz.

Leviathan

Çevrimdışı AhmetBeyFendi

• 1.Seviye Üye
  • *
  • Clash of Clans
  • COC Nick : AhmetBeyFendi
  • Klanım : GeMLiK16
Ynt: Aşırı kolay kara iksir kasma.
« Yanıtla #2 : 27 Şubat 2016, Cumartesi - 12:03 »
Ben kb8 im ben istemedikçe bana kara iksir geliyor. Ama kb7 de kristal lige gidip kara iksir depolarına yıldırım atardım. Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap Eline sağlık güzel konu.
Öncelikle teşekkür ederim Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap.
Depolara kalkan gelmese hala herkes onu yapardı bence Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap