Gönderen Konu: 25-50 de yapılan hatalar ve yaplıması gereken unsurlar  (Okunma sayısı 3837 defa)

Çevrimdışı NwFTxS

• 10.Seviye Üye
  • *
  • Rep Puanı : 5
  • Durumum:
  • 1923TÜRK
  • 13 Mesajı Toplam
    23 Kere Beğenildi
  • COC Nick : Mt
  • Klanım : 1923TÜRK
25-50 de yapılan hatalar ve yaplıması gereken unsurlar
« : 10 Kasım 2013, Pazar - 07:58 »
Merhaba arkadaşlar bir öncei 0-25 level yazımda kendimi tanıtmayı unutmuşum evrt adım Ata COC adım NwFTxS klan Turkish MAFİA belirli bi charım olmadığı için farklımcharlarda oynuyorum 57 27 41 level charlarda evet şimdi konumuza dönelim..

25-50de yapılan en buyuk hatalardan biri köy binasını yuksek seviye yapmak evet tabiki hepimiz yükseltikçe savunma ürünü geldiği için yapıyoruz ama bu bizim kupa kaybetmemizi sağlıyor öncelikle 5. Eviye köy binsası en sağlıklı köy binasısır bütün binalarda savunmalarda 6.seviye köy binassı gerekiyor uyarısını alana kadar yükseltiyoruz sihirbaz kuleleri önde olmakla beraber havana ve kuleye ağırlık veriyoruz çunkü onlar alan etkisi yaratıyor köy binasını 6. Seviye yaptığınızda size gelen düşmanlar daha güçlü olucak ve ne yazıkki duvarların pek bi anlamı kalmıyıcak nedeni ise domuz binici ejderha vs . Ondan dolayı duvarlarımızı altın yapıp bırakın birtek köy binasının etrafını 6.seviye yapın hava savunmanızı 5 seviye yapmanızda fayda var ama büyücüyü de 750.000 altın olana kadar geliştirmeyi unutmayın 2. Hata ise köy dizlimi

KÖY DİZİLİMİ:

Köy dizilimini tutmanız gerken pozisyon çift duvar dır yani koy binanızın yanına klan kalesi havan ve hava savunması etrafına duvar yani bi duvaarı krıp savunmayı yök edenin karsısına bir duvar daha cıkacak ipaddan yazdığım için resim koyamıyorum böylece kupanızı düşmesini engelersiniz ayrıca insaat kulelerini köyün en uzak yerlerine koyun böylece saniyeden yırtma imkanınız olur.. 50-75 level yazımda daha detaylı bilgi vereceğim şimdilik iyi oyunlar görüşmek üzere

Sorunve görüşlerinizi bekliyorum..

L&M 4ever

+repinde değilim yardımım dokunsun yeter

NwFTxS 'nin Mesajlarını Beğenen Kullanıcılar: TookBaggins (10 Mart 2014, Pazartesi - 20:41)

Çevrimdışı anchor_et

• 1.Seviye Üye
  • *
  • Rep Puanı : 0
  • Clash of Clans
  • 1 Mesajı Toplam
    1 Kere Beğenildi
  • COC Nick : anchor_et
Ynt: 25-50 de yapılan hatalar ve yaplıması gereken unsurlar
« Yanıtla #1 : 24 Aralık 2013, Salı - 20:54 »
Kupa cogumuzun umrunda degil kardes

anchor_et 'nin Mesajlarını Beğenen Kullanıcılar: TReeArms (24 Aralık 2013, Salı - 21:17)

Çevrimdışı mosguvenlik

• 19.Seviye Üye
  • *
  • Durumum:
  • Clash of Clans
  • 8 Mesajı Toplam
    10 Kere Beğenildi
  • COC Nick : MOS
  • Klanım : SAKLI CENNET
« Yanıtla #2 : 20 Ocak 2014, Pazartesi - 10:26 »
ben ganimete bakarım

Çevrimdışı CptFlack

• 5.Seviye Üye
  • *
  • Clash of Clans
« Yanıtla #3 : 22 Ocak 2014, Çarşamba - 22:45 »
Yararlı olmuş sağol

Çevrimdışı Muhittin

• 1.Seviye Üye
  • *
  • Clash of Clans
  • 1 Mesajı Toplam
    1 Kere Beğenildi
  • COC Nick : 3.Muhittin
  • Klanım : OnDe
« Yanıtla #4 : 22 Ocak 2014, Çarşamba - 23:49 »
bence çokta yararlı olmamış.
öncelikle çift duvar koyma olayı çok gereksiz.onun yerine daha arasına savunma binası koymak daha yaralı olur.
bu arada herkes köy binasını geliştirmek kötüdür diyor bence katiyen yalan 33 levelım savunmalarım full değil köy binamı 8 yapıyorum 3 gün sonra 8 olacak ve zararını görmedim.artısı da daha fazla ganimet.kupa zaten kimin umrunda

Muhittin 'nin Mesajlarını Beğenen Kullanıcılar: Erden (27 Nisan 2014, Pazar - 17:56)

Çevrimdışı TReeArms

• Forum Polisi
  • CLASHER!
  • *
  • Rep Puanı : 83
  • Durumum:
  • Mekanın Cennet Olsun Dayı.
  • 578 Mesajı Toplam
    772 Kere Beğenildi
  • COC Nick : TReeArms41
  • Klanım : 1923TURK
« Yanıtla #5 : 22 Ocak 2014, Çarşamba - 23:59 »
Linklerin Görülmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap
öncelikle çift duvar koyma olayı çok gereksiz.onun yerine daha arasına savunma binası koymak daha yaralı olur.
bu arada herkes köy binasını geliştirmek kötüdür diyor bence katiyen yalan 33 levelım savunmalarım full değil köy binamı 8 yapıyorum 3 gün sonra 8 olacak ve zararını görmedim.artısı da daha fazla ganimet.kupa zaten kimin umrunda

33 levelsin köy binan 8, hatta 10 bile yapabilirsin bu tabiiki senin seçimin, burada köy binasını erken basmayın derken şunu söylemek istiyoruz, savaş eşleşmeleri köy binası ve kupa seviyene göre yapılıyor, savaş ararken karşına çıkan rakip köyler senden daha fazla gelişmişlerse kazanmakta zorluk çekersin, aynı şekilde sana saldıran rakiplerde o derece zorlu olurlarsa ganimetini istediğin şekilde koruyamazsın, bu tecrübe edildiği için sık sık dile getiriliyor, o yüzden birinin yazdığıklarına doğru yada yanlış demeden önce bir kez daha düşünelim

TReeArms 'nin Mesajlarını Beğenen 4 Kullanıcı: TookBaggins (10 Mart 2014, Pazartesi - 19:51), anchor_et (26 Şubat 2014, Çarşamba - 11:04), cgriclmli (28 Ocak 2014, Salı - 11:44), NwFTxS (23 Ocak 2014, Perşembe - 14:37)

Çevrimdışı NwFTxS

• 10.Seviye Üye
  • *
  • Durumum:
  • 1923TÜRK
  • 13 Mesajı Toplam
    23 Kere Beğenildi
« Yanıtla #6 : 23 Ocak 2014, Perşembe - 14:42 »
Öncelikle yorumun için teşekkür ederim çift duvar derken 2 tane arka arkaya duvar koyun demek istemedim tek duvarla herşeyi almaktansa kare kare almayı kastettim köy binanı geliştirmekle BENCE hata yapmışsın th8 en ciddi köydür th 5-6-7 de herşey 1 seviye yukseltilip köy bimnasını yukseltin derken th 8 de 2 3 seviye geliştirmen gerekiyoru yazıyı görmen için ve senin için söylüyorum okçu kraliçe için yukseltiyorsun sanırım senin levelinde domuz biniciyi 3s yapsan ciddi faydasını görürsün iyi oyunlar.

L&M 4ever

Çevrimdışı Muhittin

• 1.Seviye Üye
  • *
  • Clash of Clans
  • 1 Mesajı Toplam
    1 Kere Beğenildi
  • COC Nick : 3.Muhittin
  • Klanım : OnDe
« Yanıtla #7 : 23 Ocak 2014, Perşembe - 15:18 »
bilgilendirdiğin için teşekkür ederim

Çevrimdışı TookBaggins

• 11.Seviye Üye
  • *
  • Rep Puanı : 1
  • Durumum:
  • Clash of Clans
  • 5 Mesajı Toplam
    5 Kere Beğenildi
  • COC Nick : TookBaggins
« Yanıtla #8 : 10 Mart 2014, Pazartesi - 19:53 »
Köy binasına göre rakıp veriyor ise benim klanımda eskı klanımda 29 level krıstal 2 nci ligden adam var dı okcu kulelerı 4 topları 5 koy bınası 5 duvarları 2 - 1 karısık tı nasıl oldu peki ?

TookBaggins
Svy. 65
TH.7

+Repi Severim Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap

Çevrimdışı NwFTxS

• 10.Seviye Üye
  • *
  • Durumum:
  • 1923TÜRK
  • 13 Mesajı Toplam
    23 Kere Beğenildi
« Yanıtla #9 : 10 Nisan 2014, Perşembe - 19:44 »
Köy binasına göre rakıp veriyor ise benim klanımda eskı klanımda 29 level krıstal 2 nci ligden adam var dı okcu kulelerı 4 topları 5 koy bınası 5 duvarları 2 - 1 karısık tı nasıl oldu peki ?
Sadece ana binayı alarak kupa kasmak çok kolay ! Lütfen başka sorun olursa bildirmekten cekinme dostum

L&M 4ever