Gönderen Konu: usta lig  (Okunma sayısı 2531 defa)

Çevrimdışı BatuAydan

• 6.Seviye Üye
  • *
  • Rep Puanı : 0
  • Clash of Clans
  • 1 Mesajı Toplam
    1 Kere Beğenildi
usta lig
« : 09 Mart 2014, Pazar - 23:08 »
91 seviyeyim askerlerim son seviye sayilir domuz binici 4 dev 6 okcu 6 barbar 6 şifaci 3 buyuler 5  balon 6  ejder 2 bu askerlerle toplamda ordu kampina  215 asker alabliiyorum usta lig kasabilmek için nasil bir ordu kullanmaliyim yardim ?

BatuAydan 'nin Mesajlarını Beğenen Kullanıcılar: mete077 (31 Mart 2014, Pazartesi - 17:18)

Çevrimdışı LieLife

• Civil Engineer
  • 86.Seviye Üye
  • *
  • Rep Puanı : 7
  • Durumum:
  • Mühendislik aşktır.
  • 150 Mesajı Toplam
    192 Kere Beğenildi
  • COC Nick : SlimShady
  • Klanım : Yüksek Gerilim
Ynt: usta lig
« Yanıtla #1 : 10 Mart 2014, Pazartesi - 00:46 »
Forumda bir çok video vardı sanırım bu konu ile ilgili. Rakibin ortadaki köy binasına en hızlı nasıl ulaşılır sorusuna cevaben.

Ölüm varmış korku varmış,
Bu dünyanın sonu varmış
Benim için yokluk tasa,
Kalbimde sen yaşadıkça.

LieLife 'nin Mesajlarını Beğenen Kullanıcılar: mete077 (31 Mart 2014, Pazartesi - 17:18)

Çevrimdışı sonsuzadam

• 13.Seviye Üye
  • *
  • Rep Puanı : 1
  • Durumum:
  • 16 Mesajı Toplam
    21 Kere Beğenildi
  • COC Nick : sonsuzadam
  • Klanım : Türk Sancağı
Ynt: usta lig
« Yanıtla #2 : 21 Temmuz 2014, Pazartesi - 03:16 »
Bence yapman gereken her savaşından 2 yıldız alabilmeye çalışmak. Bunun için birsürü strateji kullanabilirsin ;

-Domuz saldırısı (%100 de yaparsin)
-Balon + Dalkavuk (Balonlarla savunmalari hallettikten sonra dalkavuklarla supurursun)
-Barbar+Okcu (Duvarlarin disinida %50 lik yapi varsa saldir hem maaliyetsiz oluyor
-Koy Binasi disarda olanlara saldirirsin bu en kolay yolu. Ama usta lige dogru boyle koyler bulmak baya zorlasiyo.

sec begen uygula. KOLAY GELSIN  Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap

Ne derler bilirsin : Savaş ne kadar zorsa zafer o kadar tatlıdır.

sonsuzadam 'nin Mesajlarını Beğenen Kullanıcılar: mchtozcn57 (16 Ağustos 2014, Cumartesi - 07:31)