Gönderen Konu: usta lig  (Okunma sayısı 2376 defa)

Çevrimdışı sametDOGAN

• 25. Seviye Üye
  • *
  • Rep Puanı : 0
  • Durumum:
  • 15 Mesajı Toplam
    19 Kere Beğenildi
usta lig
« : 11 Ağustos 2014, Pazartesi - 12:06 »
arkadaslar bugün kararımı aldım bizim arkadas cıkmıs usta ligde karaiksir göz kamastırıyormus.Bende sansımı deneyecegim.

Bir Çeçen Atasözü Derki ; Sakın bir denizciye bulaşma .. Onun gördüğü fırtınalar senin sinek vızıltından daha güçlüdür. Denizciler cesurdur , gözleri karadır ve birazda delidir ..
DENİZCİ

Çevrimdışı Batuhan1700

• 39.Seviye Üye
  • *
  • Rep Puanı : 3
  • Durumum:
  • Clash of Clans
  • 30 Mesajı Toplam
    36 Kere Beğenildi
  • COC Nick : Batuhan (pi sayısı)
Ynt: usta lig
« Yanıtla #1 : 11 Ağustos 2014, Pazartesi - 12:14 »
Hayırlısı kolay gelsin Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap

BeNiM BiR SıRrIm vAr aÇıKlAnMaYaCaK KaDaR SıR.. BuNdAn çIkAr hIr,pAtLaMaLaR VuKu bUlUr dErT KaHıR.. SıRdAn gEçEn dIlIm oLsA HaLe dEğEr dIkEn.. bIlMeZ BiLeN AdAm oLuR,BeN BeN IkEn..

Yardımcı olduysam rep + beğen Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap

Çevrimdışı koltrepa89

• 45.Seviye Üye
  • *
  • Clash of Clans
  • 35 Mesajı Toplam
    41 Kere Beğenildi
  • COC Nick : omer faruk
  • Klanım : -
« Yanıtla #2 : 11 Ağustos 2014, Pazartesi - 12:16 »
Bencede çıkmalısın çok göz doyurtacak ganimet var  Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap

Artık bitti özge ve dilara . Büyük oynuyorum hedefim Rihanna Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap

Nick: RUZGARS
Klan:
TH:9

Çevrimdışı D-ROSE

• 61.Seviye Üye
  • *
  • Rep Puanı : 7
  • 69 Mesajı Toplam
    85 Kere Beğenildi
  • COC Nick : harun
  • Klanım : ÇARŞI
« Yanıtla #3 : 11 Ağustos 2014, Pazartesi - 21:51 »
baya çıkan var düşük lwl olupta ama senin köyünü falan bilmiyorum Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap bina ala ala millet şampiyona çıkıyor  Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap hayırlısı diyelim ama çıkarsan eğer bi ssni alırız Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap

Çevrimdışı sametDOGAN

• 25. Seviye Üye
  • *
  • Durumum:
  • 15 Mesajı Toplam
    19 Kere Beğenildi
« Yanıtla #4 : 12 Ağustos 2014, Salı - 10:10 »
köy binam 7 seviye millet kupa için dalsın köyüme bir sey olmaz aldıgım ganımeti hemen harcarım Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap

Bir Çeçen Atasözü Derki ; Sakın bir denizciye bulaşma .. Onun gördüğü fırtınalar senin sinek vızıltından daha güçlüdür. Denizciler cesurdur , gözleri karadır ve birazda delidir ..
DENİZCİ

Çevrimdışı cxcxcx1122

• 1.Seviye Üye
  • *
  • Clash of Clans
  • COC Nick : çağlar
  • Klanım : ÖKOP
« Yanıtla #5 : 09 Nisan 2015, Perşembe - 02:58 »
kardeşim köy binan 7, askerlerinde ona nazaren biraz düşük durumda. 2000 kupa üstünde o askerlerle ganimet bulamazsın, çünkü ganimet sondada hiç bulamazsın herkes online o kupalarda, hepsi depolarda ganimetlerin. Saldıracağın oyuncu da o ganimeti oğlu gibi koruyup kolladığı için o kupalarda senin benim gibi askeri olanlar pek faydalanamıyor. Barbarım devim okçum 6. seviye, herolarım 16,12 olduğu halde 2600 kupadaki bir adamdan çok fazla ganimet alamıyorum Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap Yani kupa kasmak gelişiminizi de oldukça düşürecek, o yüzden bir daha düşün derim. Ama tabiki 2000 ve 2600 görevlerini yapıp gelen gem ile inşaatçı almak başka. Ben 60 lvlde falan çıkmıştım 2600e köy binası yıkarak Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap

Çevrimdışı sametDOGAN

• 25. Seviye Üye
  • *
  • Durumum:
  • 15 Mesajı Toplam
    19 Kere Beğenildi
« Yanıtla #6 : 14 Nisan 2015, Salı - 20:19 »
geişimim durmasın diye çıkmadım.şuan th8 sonu duvarlar askerler hersey full 14 saat sonra th9 oluyorum

DENİZCİ

Çevrimdışı ColdSinan

• 21.Seviye Üye
  • *
  • Rep Puanı : 2
  • Durumum:
  • Clash of Clans
  • 11 Mesajı Toplam
    14 Kere Beğenildi
  • COC Nick : ColdStorm
« Yanıtla #7 : 17 Nisan 2015, Cuma - 20:08 »
usta lige çıkarsın fakat sadece kara iksir çalabilirsin onu da köy binası dışardakilere dalıp bonus alırsın eğer sondalar dışardaysa onlardan çalarsın ve depoya yıldırım büyüsü atarsın altın ve iksir kasamazsın eğer şansına toplayıcıları 12.sv ve hepsi ful gibi olan yerlerden kasarsın sadece benim de hedefim usta lig 2090 kupadayım şu an

Kara iksir iyi insan gibidir ; zor bulunur.Bulursan da kaybetmemek için korumasını bileceksin...