Gönderen Konu: lvl 9 koy binasi  (Okunma sayısı 5097 defa)

Çevrimdışı Barbarim

• 13.Seviye Üye
  • *
  • Rep Puanı : 0
  • Clash of Clans
  • 3 Mesajı Toplam
    3 Kere Beğenildi
  • COC Nick : Barbarim
  • Klanım : Barbarians
lvl 9 koy binasi
« : 27 Nisan 2013, Cumartesi - 19:25 »
 Yeni lvl 8 oldum... gecmeden once elimden geldigince herseyi limtine kadar insa etmistim, bir bir bucuk ay surdu lvl 7... Sanirim 8 en az uc ayimi alir Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap hemen 9 olmanin manasi yok zaten... Son vaziyetin resmi asagida, koyumun hakkinda fikirlerinizi bekliyorum... nereden saldirirdiniz siz olsaydiniz vs

Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap

« Son Düzenleme: 27 Nisan 2013, Cumartesi - 19:35 Gönderen: Barbarim »

Çevrimdışı Mustafaempire

• 46.Seviye Üye
  • *
  • Rep Puanı : 27
  • Durumum:
  • Clash of Clans
  • 60 Mesajı Toplam
    276 Kere Beğenildi
  • COC Nick : Mustafa Empire
  • Klanım : COURAGE TEAM
Ynt: lvl 9 koy binasi
« Yanıtla #1 : 27 Nisan 2013, Cumartesi - 20:37 »
Hahah Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap Yok 3 ayını almaz eğer 7 den tedbirli gelmişsen. 1-2 ay falan alır. "Teslasız". Hava savunmalarını, depolarını gayet güzel yerleştirmişsin. Depolar farklı yerlerde hava savunmaları her açıya bakıyor. Ancak barbar kralı ortaya koyacağına o barbar kralın üstündeki sihirbaz kulesini koymanı tavsiye ederim.

Kupayla işin var mı? Lig de tırmanacaksan içte dursun ancak lig için durmuyorsa dışarıya at kalkan almış olursun. Cristale bile geçsen tatmin edici bir bonus vermiyor bence lige takılma.

Ben olsam nerden saldırırım. Sol Alt köşeden "Attack" yazan kısım. O taraftan saldırır. Devleri okçuları ne var ne yok salardım. ( Elbette bi kısmı durur Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap ) orta merkeze gelince ise öfke çalar komple dağıtırım ortayı ve ardından eldeki goblinleri salarım.

Emeğe Saygı +RepLinklerin Görülmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap
Linklerin Görülmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap

Çevrimdışı Barbarim

• 13.Seviye Üye
  • *
  • Clash of Clans
  • 3 Mesajı Toplam
    3 Kere Beğenildi
« Yanıtla #2 : 27 Nisan 2013, Cumartesi - 20:56 »
Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap dogru, koyun sol tarafi zayif kaldi, yumusak karni savunmamin hala da bir cozum bulabilmis degilim... Acikcasi lvl 7 de olan koy duvarlarinin etrafina dosedim yeni gelen 50 duvar parcasini , yeni bir dizayn yapmadim daha... Yaparmiyim bilmiyorum lvl 9 a kadar da cunku muhtemalen yeniden degisecek... Bir gunluk is neredeyse zaten Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap

Barbar kral fikrini deniyecegim, tesekkur ederim... Aklima gelmemisti ama mantikli soyledigin... Daha bir goz korkutur sanirim sinira yakin yerlestirirsem... en azindan denemis olurum... Acikcasi kupada su an ancak bu kadar iddaliyim, sanirim 2000 gecmem icin en azindan ejderhayi 3. seviyeye cikartmam gerekicek...

Çevrimdışı Mustafaempire

• 46.Seviye Üye
  • *
  • Durumum:
  • Clash of Clans
  • 60 Mesajı Toplam
    276 Kere Beğenildi
« Yanıtla #3 : 27 Nisan 2013, Cumartesi - 23:14 »
Barbar kralı göz korkutmak için kullanabilirsin ancak bu göz korkutma işi 10 kişiden birisi için geçerli oluyor.. Rakip kralın savunmada güçsüz olduğunu biliyor bu yüzden çekinmeden saldırıyor. Rakibi korkutan temel husus sihirbaz 6 havan 5-6 dır. Onları halletsen duvarlarını da 6. Seviye yapsan gerçekten göz korkutursun. Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap

Kupana bakmadan yazmıştım onu.. 1800 kupa az bi uğraşla gelinmez oraya. Çıkmışken tam çık kristale kadar kas Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap Bomba bir köy düzeniyle rahatta çıkarsın.

9 a gelince elbette değişicek. Ancak senin 9 a geçmen 1-2 ayı bulucak. Bu 2 ayda içine sinmeyen bir planla yapamazsın Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap   Elinde olan bir köy varsa aklına yatan geç. Ancak bu da hiç fena değil Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap

Çevrimdışı Barbarim

• 13.Seviye Üye
  • *
  • Clash of Clans
  • 3 Mesajı Toplam
    3 Kere Beğenildi
« Yanıtla #4 : 28 Nisan 2013, Pazar - 07:31 »
havanlar 5lemis, sihirbazlarida 4lemis, okcular ve toplarida sinirlarina kadar (lvl 7 sinirlarinda) hepsini limitine getirmistim.. 8 de de ayni taktigi yapabilirim ana once atak gucumu gelistiriyorum, bir ust seviyeye gecince, hemen barbarlar okcular devleri gelistiriyorum, varsa seccenek kampida... sonra defans... Duvarlar cok uzun sure alicak gibi gozukuyor, paraya vurdugumuzda da zaten oyunun en masrafli kismi... Once her az duvar seviyesini 6layip, koy binasinin oldugu kareyi 7lemek en azindan planim 9 a cikmadan onceki o bile yeterli omayabilir... Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap aylar alacak gibi gozukuyor...

Tavsiyene uygum barbar kralin yerini degistirdim sol ustteki okcu kulesiyle sihirbazi iceri alip, sihirbazin yerine sol koseden aldigim okcuyu monte ettim bakalim ise yarayacakmi!! sanstir, biz yazistiktan sonra birisi bana saldirdi, tam dedigin noktadan, sol alt kose attack yazan yerden... 6 derece barbarlar, 5ci derece okcular devler ile saldirdi, sifaci duvar bombailari olmadan... %44 yapti ama havanimin oldugu noktaya ulasinca ofke sacti ve koy binasini aldi .. bir yildiz, 9 kupaya mal oldu Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap

Çevrimdışı Mustafaempire

• 46.Seviye Üye
  • *
  • Durumum:
  • Clash of Clans
  • 60 Mesajı Toplam
    276 Kere Beğenildi
« Yanıtla #5 : 28 Nisan 2013, Pazar - 13:23 »
havanlar 5lemis, sihirbazlarida 4lemis, okcular ve toplarida sinirlarina kadar (lvl 7 sinirlarinda) hepsini limitine getirmistim.. 8 de de ayni taktigi yapabilirim ana once atak gucumu gelistiriyorum, bir ust seviyeye gecince, hemen barbarlar okcular devleri gelistiriyorum, varsa seccenek kampida... sonra defans... Duvarlar cok uzun sure alicak gibi gozukuyor, paraya vurdugumuzda da zaten oyunun en masrafli kismi... Once her az duvar seviyesini 6layip, koy binasinin oldugu kareyi 7lemek en azindan planim 9 a cikmadan onceki o bile yeterli omayabilir... Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap aylar alacak gibi gozukuyor...

Tavsiyene uygum barbar kralin yerini degistirdim sol ustteki okcu kulesiyle sihirbazi iceri alip, sihirbazin yerine sol koseden aldigim okcuyu monte ettim bakalim ise yarayacakmi!! sanstir, biz yazistiktan sonra birisi bana saldirdi, tam dedigin noktadan, sol alt kose attack yazan yerden... 6 derece barbarlar, 5ci derece okcular devler ile saldirdi, sifaci duvar bombailari olmadan... %44 yapti ama havanimin oldugu noktaya ulasinca ofke sacti ve koy binasini aldi .. bir yildiz, 9 kupaya mal oldu Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap

Adamda benim kafadanmış Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap Deneyim sahibiyse oradan saldırır zaten. Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap Rica ederim umarım faydasını görürsün Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap

Çevrimdışı Yalinclash

• 1.Seviye Üye
  • *
  • Durumum:
  • Clash of Clans
  • COC Nick : Comando Man 91
  • Klanım : Yenilmezler
« Yanıtla #6 : 28 Nisan 2013, Pazar - 16:30 »
28 levelim koy binasini 6  yapmalimiyim?

Çevrimdışı Mustafaempire

• 46.Seviye Üye
  • *
  • Durumum:
  • Clash of Clans
  • 60 Mesajı Toplam
    276 Kere Beğenildi
« Yanıtla #7 : 28 Nisan 2013, Pazar - 16:43 »
28 levelim koy binasini 6  yapmalimiyim?

Leveline göre bir şey diyemem. Köyünün fotoğrafını buraya koy ona göre yorum yapabilirim. Şimdi 68 levelim ben madenlere falan asılmadım. Çok bağış yapsamda aşırı bağış yapmadım. Fakat bi 80 level gördüm köyü benimkiyle aynı hatta daha kötü.

Çevrimdışı Barbarim

• 13.Seviye Üye
  • *
  • Clash of Clans
  • 3 Mesajı Toplam
    3 Kere Beğenildi
« Yanıtla #8 : 28 Nisan 2013, Pazar - 16:55 »
benim taktigim koy binasini butun defans ve atak unsurlarimi limitlerine kadar gelistirmeden gecmemek... Zaten anlarsin ne zaman daha uygun, kupa kazandikca farkina varacaksin... Hava silahlarini sakin goz ardi etme 6 ya gecince, koyun iclerinde bir yere mutlaka hava defansi sistemi monte et derim ben

Çevrimdışı Onurozkili

• 11.Seviye Üye
  • *
  • Rep Puanı : 1
  • Clash of Clans
  • 4 Mesajı Toplam
    4 Kere Beğenildi
« Yanıtla #9 : 28 Nisan 2013, Pazar - 18:30 »
valla kadrşim ben heryerden girerim ama bence köy bınasını dışarı at

Çevrimdışı Barbarim

• 13.Seviye Üye
  • *
  • Clash of Clans
  • 3 Mesajı Toplam
    3 Kere Beğenildi
« Yanıtla #10 : 29 Nisan 2013, Pazartesi - 08:18 »
hehe yuksek kupalisin anlasilan Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap degistirdim koyumu gecen gun azda olsa... Bazi arkadaslarim dedigin gibi beles koruma almak icin koy binasini disari koyuyor ama ben pek hoslanmiyorum acikcasi, kupaya oynamak daha zevkli... Zaten oyun da kupa uzerine kurulu.. Bir kisi benden bir iki yizdiz alirsa, hurmet eder, savunmami gelistirmeye bakarim acikcasi...

Çevrimdışı Mustafaempire

• 46.Seviye Üye
  • *
  • Durumum:
  • Clash of Clans
  • 60 Mesajı Toplam
    276 Kere Beğenildi
« Yanıtla #11 : 29 Nisan 2013, Pazartesi - 17:23 »
hehe yuksek kupalisin anlasilan Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap degistirdim koyumu gecen gun azda olsa... Bazi arkadaslarim dedigin gibi beles koruma almak icin koy binasini disari koyuyor ama ben pek hoslanmiyorum acikcasi, kupaya oynamak daha zevkli... Zaten oyun da kupa uzerine kurulu.. Bir kisi benden bir iki yizdiz alirsa, hurmet eder, savunmami gelistirmeye bakarim acikcasi...

Sen şimdi bu şekilde kasıla kasılı gelişirken ben köy binam dışarda kalkan alıp ganimet kaybetmeden rahat rahat gelişiyorum. Tavsiye ederim zorlanmaya gerek yok Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap

Çevrimdışı Barbarim

• 13.Seviye Üye
  • *
  • Clash of Clans
  • 3 Mesajı Toplam
    3 Kere Beğenildi
« Yanıtla #12 : 29 Nisan 2013, Pazartesi - 17:32 »
Strateji farki diyelim Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap soyle bir soylenti var 1200-1400 kupa arasi ganimet icin super diye... Valla acik soyliyeyim 1800 -2000 araliginda gidip geliyorum, guzel ganimetli koyler var cok (ama soyliyeyim lvl 9 olmadigim icin hala oranlar tabi bana fazla gozukuyor, 9 olsam kesin daha zorlanirim ganimet toplamada)... savaslarda daha zevkli, hatta bazen gucsuz koyler denk gelirse ki artik fazla olmuyor, geciyorum... Dedigim gibi zaten oyunuda temelde saldiri icin oynuyorum, zevki orada bence.. Bazi arkadaslarim insaata cok takiyor ve tabi ganimete, o da onlarin stratejisi, zevki tabi ki lafim olmaz Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap

Çevrimdışı Mustafaempire

• 46.Seviye Üye
  • *
  • Durumum:
  • Clash of Clans
  • 60 Mesajı Toplam
    276 Kere Beğenildi
« Yanıtla #13 : 29 Nisan 2013, Pazartesi - 18:52 »
Ben de o inşaata ve ganimete takanlardanım Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap

SPERHASAN

• Ziyaretçi
« Yanıtla #14 : 24 Temmuz 2013, Çarşamba - 12:44 »
Ben olsam sol tarafı yarım hilal şeklinde okçu ve devlerle yıkıp köy binasının oraya kadar kolay alırım  Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap