Gönderen Konu: Saldırı Stratejisi  (Okunma sayısı 2322 defa)

Çevrimdışı kodumtekx12

• 2.Seviye Üye
  • *
  • Rep Puanı : 0
  • Clash of Clans
  • 1 Mesajı Toplam
    1 Kere Beğenildi
  • COC Nick : KORAYCAN
  • Klanım : Dersaadet
Saldırı Stratejisi
« : 28 Eylül 2014, Pazar - 00:01 »
Arkadaslar 200 kapasiteli bir ordu kampim var koy binam yedinci seviye okcum goblinim balonum uc sihirbaz duvar yıkıcım devim  ve barbarim dorduncu seviye bana saldiri stratrjisi onerir misiniz ?

Çevrimdışı guşabe

• 3.Seviye Üye
  • *
  • Clash of Clans
  • 3 Mesajı Toplam
    43 Kere Beğenildi
  • COC Nick : adigey
  • Klanım : nart
Ynt: Saldırı Stratejisi
« Yanıtla #1 : 28 Eylül 2014, Pazar - 08:58 »
95 barbar 95 okcu 5 duvar yıkıcı yada 60 barbar 90 okcu 40 goblin 5 duvar yıkıcı ile saldırırsan hem düşük maliyetli olur hemde çok rahat ganimetleri alabilirsin. Bol ganimetler Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap

Çevrimdışı kodumtekx12

• 2.Seviye Üye
  • *
  • Clash of Clans
  • 1 Mesajı Toplam
    1 Kere Beğenildi
« Yanıtla #2 : 28 Eylül 2014, Pazar - 14:38 »
kardesim tesekkur ederim ona yakin bir düzen kullanıyorum ama tam ganimetle ulasicakken askerlerin bitiyor etkili kullanamiyorum nasil bir siralama secmeliyim

Çevrimdışı guşabe

• 3.Seviye Üye
  • *
  • Clash of Clans
  • 3 Mesajı Toplam
    43 Kere Beğenildi
  • COC Nick : adigey
  • Klanım : nart
« Yanıtla #3 : 28 Eylül 2014, Pazar - 20:19 »
Linklerin Görülmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap
kardesim tesekkur ederim ona yakin bir düzen kullanıyorum ama tam ganimetle ulasicakken askerlerin bitiyor etkili kullanamiyorum nasil bir siralama secmeliyim
İlk önce barbar ardından duvar yıkıcı onun ardından okcu en son goblin bence. Barbarlar dayanıyor bayağı onların canı azalınca ortalı can büyüsü at tamamdır ganimet senin Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap

Çevrimdışı Syntax

• 15.Seviye Üye
  • *
  • Clash of Clans
  • 13 Mesajı Toplam
    16 Kere Beğenildi
  • COC Nick : Syntax
  • Klanım : Farabi
« Yanıtla #4 : 02 Ekim 2014, Perşembe - 17:52 »
ben 200 okcu takılıyorum toplayıcıları dolu olanları öneririrm

Syntax 'nin Mesajlarını Beğenen Kullanıcılar: berat52 (01 Şubat 2015, Pazar - 01:49)

Çevrimdışı mantalica

• ☜RESPECT☞
  • 79.Seviye Üye
  • *
  • Rep Puanı : 16
  • Durumum:
  • Clash of Clans
  • 204 Mesajı Toplam
    280 Kere Beğenildi
  • COC Nick : CevDeatH
  • Klanım : Angel∽Shout
« Yanıtla #5 : 02 Ekim 2014, Perşembe - 18:51 »
Gündüzleri askerlerinin seviyesine göre 1100-1500 kupa aralığında içerde olan ganimeti rahat bir şekilde alabilirsin 16 Dev ,4 duvar yıkıcı 40 barbar,32 goblin,40 okçu her 23dk.18sn de bir saldırı yaparsın kışlalara dağılımı eşit yap 4 dev 1 duvar yıkıcı 10 okçu,10 barbar,10 goblin gibi bilmiyorum kışlaların kaçıncı seviye olduğunu örnek olarak verdim rakamları. (basarken asker sıralamasına dikkat et dediğim gibi bas sebebini açıklayacağım.) Bu sayede kısa zamanda yüksek miktarlarda ganimet kaldırırsın maliyeti toplam 46k iksir oluyor ama sadece toplayıcılara odaklı olmayacak yani uzun süre köy aramaktansa 46k iksir kullanarak içerdeki 200k lık iksire kolaylıkla dalabilirsin.parantez içinde bahsettiğim şuydu; Kışlalardan asker basımı bittiğinde saldır demeden önce aynı basma şeklini uygula savaştan çıktığında uzun süren devlerin bitmiş olduğunu göreceksin bu da 23dk dan daha kısa zamanda tekrar saldırı yapman demek. Benim kasma şeklim bu ve ganimet sıkıntısı çekmiyorum. Bir de gece saldırısı olarak sadece okçu bas çünkü fazlasıyla ölü köy çıkıyor. Ek olarak çok ganimete ihtiyacın varsa yeşil taşı  kışlalara 10 taş bas 21 dakkayı 4 dakkaya indirip toplam 40 taş kullanarak sürekli bu şekilde saldırı yapabilirsin çok işe yarıyor dene derim. 2 saat bitmeden 4milyon iksir+altın kasabilirsin tabi biraz da karşına gelen köylerin ganimetine bağlı biraz şans ama şöyle bir avantajı var sürekli ganimet kaldırdığını görünce yüksek miktarda aramıcaksın 100k-150k gördünmü dalacaksın çünkü neredeyse savaştan çıktığın gibi ordu kampların dolmuş olduğunu göreceksin.
« Son Düzenleme: 02 Ekim 2014, Perşembe - 19:01 Gönderen: mantalica »

mantalica 'nin Mesajlarını Beğenen 2 Kullanıcı: SaskinBakkal (13 Ocak 2015, Salı - 19:24), TReeArms (29 Ekim 2014, Çarşamba - 21:24)

Çevrimdışı kodumtekx12

• 2.Seviye Üye
  • *
  • Clash of Clans
  • 1 Mesajı Toplam
    1 Kere Beğenildi
« Yanıtla #6 : 29 Ekim 2014, Çarşamba - 21:22 »
Gündüzleri askerlerinin seviyesine göre 1100-1500 kupa aralığında içerde olan ganimeti rahat bir şekilde alabilirsin 16 Dev ,4 duvar yıkıcı 40 barbar,32 goblin,40 okçu her 23dk.18sn de bir saldırı yaparsın kışlalara dağılımı eşit yap 4 dev 1 duvar yıkıcı 10 okçu,10 barbar,10 goblin gibi bilmiyorum kışlaların kaçıncı seviye olduğunu örnek olarak verdim rakamları. (basarken asker sıralamasına dikkat et dediğim gibi bas sebebini açıklayacağım.) Bu sayede kısa zamanda yüksek miktarlarda ganimet kaldırırsın maliyeti toplam 46k iksir oluyor ama sadece toplayıcılara odaklı olmayacak yani uzun süre köy aramaktansa 46k iksir kullanarak içerdeki 200k lık iksire kolaylıkla dalabilirsin.parantez içinde bahsettiğim şuydu; Kışlalardan asker basımı bittiğinde saldır demeden önce aynı basma şeklini uygula savaştan çıktığında uzun süren devlerin bitmiş olduğunu göreceksin bu da 23dk dan daha kısa zamanda tekrar saldırı yapman demek. Benim kasma şeklim bu ve ganimet sıkıntısı çekmiyorum. Bir de gece saldırısı olarak sadece okçu bas çünkü fazlasıyla ölü köy çıkıyor. Ek olarak çok ganimete ihtiyacın varsa yeşil taşı  kışlalara 10 taş bas 21 dakkayı 4 dakkaya indirip toplam 40 taş kullanarak sürekli bu şekilde saldırı yapabilirsin çok işe yarıyor dene derim. 2 saat bitmeden 4milyon iksir+altın kasabilirsin tabi biraz da karşına gelen köylerin ganimetine bağlı biraz şans ama şöyle bir avantajı var sürekli ganimet kaldırdığını görünce yüksek miktarda aramıcaksın 100k-150k gördünmü dalacaksın çünkü neredeyse savaştan çıktığın gibi ordu kampların dolmuş olduğunu göreceksin.

Çok teşekkür ederim bu kadar detaylı anlattığın ve konuyla ilgilendiğin için
İlk önce barbar ardından duvar yıkıcı onun ardından okcu en son goblin bence. Barbarlar dayanıyor bayağı onların canı azalınca ortalı can büyüsü at tamamdır ganimet senin Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap

Sanada Teşekkür ederim taktiği vermişsin