Gönderen Konu: 6.SEVİYE KÖY BİNASI VE KUPA KASMA YOLLARI  (Okunma sayısı 33046 defa)

Çevrimdışı mertturhan

• 8.Seviye Üye
  • *
  • Rep Puanı : 0
  • Clash of Clans
  • 3 Mesajı Toplam
    3 Kere Beğenildi
  • COC Nick : Mert
  • Klanım : LEONE
Ynt: 6.SEVİYE KÖY BİNASI VE KUPA KASMA YOLLARI
« Yanıtla #15 : 05 Aralık 2013, Perşembe - 20:51 »
Linklerin Görülmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap
6.seviye koy binasi olanlar icin sifaci kullanmak zordur.Cunki sifaci 8 seviye kislada oluyor.8.seviye kisla yapmak icin 800.000 iksir gerekiyor.Buda 6 seviye koy binasi olanlar icin baya cok ganimet.Duvar yikici 2 seviye demissin ben 6 seviyedeyken duvar yikicim 3 seviyeydi.Budan benim baya isime yaramisdi.Hem duvar yikicini 3 seviyeye yukseltmek icin cok ganimet istemiyo.Duvar yikicilarin yeni gucelleme ile birlikte barinma alani 2 oldu.Duvar yikicinin 3 seviye yukseltmeyin bir avantaji da yukseltince daha gucleniye ve fazlaya ihtiyac kalmiyo boylelikle duvar yikicini yukseltmek avanaji daha az yer kapliyor.
Şimdi ben de bişey söylemek istiyorum benim köy binam şu an 6. seviye olsaydı şifacım çok rahat olurdu. Oyuna yaklaşık bir gün girmiyorum 200 k iksir topluyorum 3-4 tane de saldırı yapıyorum hepsinden toplam 600k iksir geliyo bir de madenlerden topladıklarım var bence kışlayı 8 e yükseltmek o kadar zor değil Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap

Çevrimdışı Peace

• 43.Seviye Üye
  • *
  • Rep Puanı : 3
  • Clash of Clans
  • 30 Mesajı Toplam
    43 Kere Beğenildi
  • COC Nick : Peace
« Yanıtla #16 : 05 Aralık 2013, Perşembe - 22:12 »
bencede zor değil.  İksirimiz hiç olmasa bile 1 saldırdan en 150 kazanıyoruz.  30 dakika da 1 saldırsak zaten 3-4 saate dolar.  1 günde  3 kışlayı birden  seviye 8 yapabiliriz.

Çevrimdışı MysticFalls

• 3.Seviye Üye
  • *
  • Clash of Clans
  • 2 Mesajı Toplam
    3 Kere Beğenildi
  • COC Nick : RegnarLothbrok
  • Klanım : 57.nci ALAY
« Yanıtla #17 : 07 Aralık 2013, Cumartesi - 12:42 »
Linklerin Görülmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap
kupa + ganimet için
 15 dev
 1 şifacı
3 bombacı
gerisi goblin
26 dk ordu savaşa hazır.
strateji : hava savunması olan füzeyi indir . meleği sal gerisi kolay zaten.

Aynen kardeşim bende aynı taktikle oynuyorum ve kaldırdığım ganimetin haddi hesabı yok. Güzel taktik

MysticFalls 'nin Mesajlarını Beğenen 2 Kullanıcı: Kral Yesir (26 Ekim 2014, Pazar - 10:09), FGFB (16 Mart 2014, Pazar - 22:51)

Çevrimdışı nukecison

• 37.Seviye Üye
  • *
  • Durumum:
  • 28 Mesajı Toplam
    64 Kere Beğenildi
  • COC Nick : sezer
  • Klanım : IRResisTibLe
« Yanıtla #18 : 07 Aralık 2013, Cumartesi - 22:53 »
Şifacıya kim gereksiz derse ayıp eder. Kaldı ki şifacı 9TH köylere kadar bence mutlak gerekli bir asker. 2 tanede olabilir. zorlu savaşlar için 3 te yaparsın bu senn savaş biçimine bağlı. Bende yer yer hatta çoğunlukla 2 şifacı savaşırım hava savunması 3-4 tane ve seviyeleri en az +4 olunca 1 şifacı yetmeyebiliyor. Doğru rakibe, Doğru saldırı önemli olan. Orduyu ona göre rahat ayarlayabilrsin. 6 TH iken de çift şifacıydım. Ayrıca 6TH isen sana tavsiyem 900-1100 kupalarda dur. çok daha fazla ganimet kasarsın. kolay gelsin.

nukecison 'nin Mesajlarını Beğenen Kullanıcılar: SaskinBakkal (13 Ocak 2015, Salı - 19:32)

Çevrimdışı engaladus

• 1.Seviye Üye
  • *
  • Clash of Clans
  • 1 Mesajı Toplam
    1 Kere Beğenildi
  • COC Nick : Engaladus
  • Klanım : Elvin7
« Yanıtla #19 : 21 Aralık 2013, Cumartesi - 14:51 »
Bir gunde 3 milyon altin kasilir 6.seviye binayla. Hele bide bu aralar daha kolay iki saatte bir milyon kastim dun. Sabah depom bostu simdi dolu Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap daha sifaciyi acmadim da Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap

engaladus 'nin Mesajlarını Beğenen Kullanıcılar: FGFB (16 Mart 2014, Pazar - 22:53)

Çevrimdışı nukecison

• 37.Seviye Üye
  • *
  • Durumum:
  • 28 Mesajı Toplam
    64 Kere Beğenildi
  • COC Nick : sezer
  • Klanım : IRResisTibLe
« Yanıtla #20 : 22 Aralık 2013, Pazar - 12:12 »
Ganimet sıkıntı değil bende hızlı kışlalarla günde 10-12 m kastığım oldu.

Çevrimdışı tashkalpli

• 4.Seviye Üye
  • *
  • Clash of Clans
  • 2 Mesajı Toplam
    2 Kere Beğenildi
  • COC Nick : tashkalpli
  • Klanım : NIGHT ANGELS
« Yanıtla #21 : 14 Ocak 2014, Salı - 20:08 »
Bence bu ordu doğru değil ben 20 dev 2 şifacı gerisini okçu yapıyorum 2 Yıldırım büyüsüyle ya havanı yada hava savunmasını yok ediyorum sonra devler ve şifacı okçular da en son... The end

Çevrimdışı berkii

• 3.Seviye Üye
  • *
  • Clash of Clans
  • 2 Mesajı Toplam
    4 Kere Beğenildi
  • COC Nick : berkii
  • Klanım : EROİNLE DANS
« Yanıtla #22 : 25 Ocak 2014, Cumartesi - 16:09 »
Ben genelde 14 Dev. 4 Duvar kırıcı ve 57 Okçu basıyorum.Kışlaların 3'üde 7.seviye olduğu için şifacı basamıyorum.Bu ordu düzeni ne kadar doğru bilmiyorum ama savaşlarda fena değil.(köy binası sv.6 kupa:1040)   

Çevrimdışı ProBerkWwW

• 1.Seviye Üye
  • *
  • Clash of Clans
  • COC Nick : berk
  • Klanım : OttomanOfempire
« Yanıtla #23 : 04 Şubat 2014, Salı - 15:16 »
Bende de altıncı seviye koy binası var askerlerimin hepsi dediginiz gibi ama nedense hiç kazanamıyorum en çok hangi savunma aracına yuklenmem gerek ben hemen havana yuklurorum ve her seyi aynı yere koyuyorum sizce bu yanlıs mı

Çevrimdışı kraken

• 9.Seviye Üye
  • *
  • Durumum:
  • Galatasaray Aşkı
  • 4 Mesajı Toplam
    5 Kere Beğenildi
  • COC Nick : kraken
  • Klanım : TÜRKİYE
« Yanıtla #24 : 14 Nisan 2014, Pazartesi - 22:59 »
Ben köy binamı yeni 7 yaptım 165 kişilik ordu kampım var yıldırım 4 level  2 tane var 2 şifacı 38 okçu 18 goblin 3 duvarcı 15 dev dalıyorum iyi oluyo eğer 7 olursanız yapmanızı tavsiye ederim . Bu arada kışla 8 yapmak kolay yakında 4 ünü de 8 yapcam ama senin taktiğini beğenmedim 3 şifacı fazla ve devler çok az tavsiye etmem fazla zaman alır

O gittiyse arkasından koşma dönerse senindir
Dönmemişse zaten hiç senin olmamıştır

Çevrimdışı kadirx10

• 11.Seviye Üye
  • *
  • Durumum:
  • 3 Mesajı Toplam
    4 Kere Beğenildi
  • COC Nick : kadir
  • Klanım : yok
« Yanıtla #25 : 15 Mayıs 2014, Perşembe - 13:46 »
14 dev 1 şifacı 4 duvar yıkıcı kalanı okçu yapın., taktik vercek olursam; adamın hava savunması zaten dışarıdaysa yada köşelerdeyse işiniz çok basit olur hemen devleri o kısımdan bırakın ardından duvar yıkıcıları gönderin hava savunması yıkıldığı gibi şifacıyı yollayın ardından herhangi bir köşedeki bi savunmasına yakın yere okçuları dağınık olarak koyun onlarda hiç değilse 1-2 tanesini alırlar. ( Bunları son 11 saldırıma dayanarak söylüyorum arkadaşlar hepsi %100 )

*Şifacısı olmayan arkadaşlar büyü fabrikası 2 değilse onu 2 yapsın ki 2 tane iyileştirme büyüsü basar en azından bir yandanda klanda şifacı atanlar varsa onlardan isteyebilirsiniz tabi, iyi oyunlar

Çevrimdışı TurkishGangsta

• 1.Seviye Üye
  • *
  • Clash of Clans
  • COC Nick : TurkishGangsta
  • Klanım : NamazKlan
« Yanıtla #26 : 07 Haziran 2014, Cumartesi - 19:30 »
Benim taktik; (125 asker sınırım var)(kupa için ama dikkat edin biraz iksir harcarsınız)

42 tane okçu(3.seviye)
11 tane dev(3.seviye)
2 tane sihirbaz(3.seviye)
3 tane duvar yıkıcı(2.seviye)
1 tane şifacı(1.seviye)
2 tane yıldırım büyüsü(3.seviye)

adam eğer klana üyeyse klan kalesinin yanına 1 okçu bırakın asker çıkarsa okçuların bir kısmını bırakın askerleri öldürsün.(eğer klan kalesinden sihirbaz çıkarsa dikkat edin çünkü sihirbaz alan büyüsü yapar)

sihirbaz kulesine aynı anda yıldırım büyülerinin 2 tanesinide atın sihirbaz kulesi %100 yıkılır.

devlerin hepsini hava savunmasına bırakın duvar varsa devler duvara vurmaya başladığı anda duvar yıkıcıyı bırakın.

hava savunması yıkılınca şifacıyı devlerin arkasına bırakın.

devler 1 ila 2 savunma binasını yıkınca devleri bıraktığınız yerden okçuları ve sihirbazları bırakın.

gerekli olan yerlerde duvar yıkıcıları bırakın ve %100'ün keyfini çıkarın  Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap

Çevrimdışı Seth42

• 1.Seviye Üye
  • *
  • Clash of Clans
  • COC Nick : Seth
  • Klanım : GEZİ PARKI
« Yanıtla #27 : 10 Haziran 2014, Salı - 09:07 »
Arkadaşlar Köy dizilimi Nasıl olsa  savunma daha iyi olur Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap

Çevrimdışı halimsamet55

• 3.Seviye Üye
  • *
  • Clash of Clans
  • 1 Mesajı Toplam
    1 Kere Beğenildi
  • COC Nick : halim
  • Klanım : kıyamet ordusu
« Yanıtla #28 : 22 Temmuz 2014, Salı - 13:29 »
Sifacıyı actımmı gerisi gelcek

Çevrimdışı sadık kazan

• 2.Seviye Üye
  • *
  • Clash of Clans
  • COC Nick : sadık
  • Klanım : efsane kral
« Yanıtla #29 : 22 Temmuz 2014, Salı - 23:02 »
ben daha şifacı basamadım lakin savaşta kazanamıyorum pek 1230 kupa oldum sonra yeniliyorum tekrar ve bakıyorum yine 1000 kupa olmuşum hevesim kaçıyor yazdıklarınız okudum şuan 6.seviye köy binası bitmek üzere ardından kışlayı 8. seviye yapacam  ve 3 şifacı 15 dev gerisini okçu ve duvarcı yapıp savaşlara dediğiniz şekilde girecem galiba bu arada ganimet toplama işini iyi yapıyorum 2 saatte depomu fulleyebiliyorum hatta harcayacak yer bulamıyorum şifacı olmadan bu işi başaramıcam anlaşılan birazdaha sabır.....