Gönderen Konu: 6. Seviye köy binası- Savaş taktikleri (Altına yönelik)  (Okunma sayısı 6254 defa)

Çevrimdışı KonigsrasseTR

• 9.Seviye Üye
  • *
  • Rep Puanı : 0
  • Özel Mesaj Silindi-Admin
  • 5 Mesajı Toplam
    8 Kere Beğenildi
  • COC Nick : KonigsrasseTR
  • Klanım : Betiyopya
6. Seviye köy binası- Savaş taktikleri (Altına yönelik)
« : 15 Aralık 2014, Pazartesi - 17:33 »
Merhaba arkadaşlar ben Master Turk klanından KonigsrasseTR yaklaşık 1 aydır 6. seviye köy binasındayım ve size bir kaç taktik vericem. Öncelikle bu taktikte 120 lik ordu kampı size fazlasıyla yeterli olacaktır.
Şimdi taktiğimize geçelim arkadaşlar. Şimdi taktik veriyoruz diye her gördüğünüze bodozlama dalmıcaksınız tabikide. Öncelikle sizin gibi 6.-7. seviye köy binası olanlara göz gezdiriceksiniz arada çok nadir olsa da 8. Seviye köy binası denk geliyo hiç bakmadan geçin onları. Alamazsınız şimdi saldırıcağımız köy kriterlerine bakalım.
1-Ganimet size lazım olan aralıkta olsun. Veya yarı aralığında falan olsun 2-3 tane köy bulur saldırırsınız.
2-Köy düzeniniz kupa değilde youtube de vs vs yerlerde bulunan farm a yönelik tasarımlardan olsun (Bunun sebebi bu tasarımlarda köy binası dışarda kalır ve kupaya ihtiyacı olanlar direk köy binanıza saldırır dolayısıyla 12 saatlik kalkan gelir ve sadece 1000 altın 1000 iksir gider maximum)
3-Saldırıcağımız köyde en fazla 2 tane havan olmalı ve o havanlardan birisi dışarıya yakın veya alabiliceğiniz bi konumda olmalı
4-hava savunması da havanın yakınlarında olur genelde ama olmasa bile okcularla alabiliceğinizi düşündüğünüz bi konumda olsun.
Şimdi gelelim askerlerimize ve taktiğimize.
1- En az 8 dev maximum 10 dev (klandan alınanlar haric)
2- 2 Tane şifacı (Fazlaya gerek yok)
3- 30 tane okcu (Dışarıdakileri temizlemek için)
4- 3 tane duvar kırıcı
5- Geri kalanları ise full goblin basın (3. seviye olması yararınıza olacaktır)
6- 2 tane şimşek büyüsü
Taktiğe gelelim.Şimdi arkadaşlar havanlar 1-2 olucağı için bu havanlardan en içte olanına hemen 2 tane şimşek büyüsünü aynı anda atıyoruz. Sonrasında ise hava savunması dışarıya yakın ise okcularla temizliyoruz veya devleri ilk oraya yönlendiriyoruz hava savunması kalktığı anda 2 şifacıyı gönderiyoruz ve devin girdiği yerden goblinleri tamamen bırakıyoruz. Bu kadar arkadaşlar bundan sonrasında 3 dakikalık savaş izlemek kalıyor size. Ve ganimet artışıyla mutlu olmak. İyi günler iyi oyunlar dilerim.

Ateşi tutta erisin karlar,yanımda gördüklerinin hepsi BARBAR! -MASSAKA

Çevrimdışı yxxs

• 28.Seviye Üye
  • *
  • Durumum:
  • Fatih
  • 14 Mesajı Toplam
    21 Kere Beğenildi
  • COC Nick : fatih
  • Klanım : 1923TÜRK7
Ynt: 6. Seviye köy binası- Savaş taktikleri (Altına yönelik)
« Yanıtla #1 : 15 Aralık 2014, Pazartesi - 18:08 »
o seviyede bu orduyu kurmak bile masraflı olabilir 10 dk lık bir sürecle herkesin bildiği full 1/2 1/2 barbar okcu yapmalarını mantıklı olmaz mı öyle bi orduyu mesela düzeltip klan savaslarında kullanmak daha mantıklı

hem kupa sı 1000 lerdeyse cok rahat 20 dk da 100 k iksir ve altın kasabilir

Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap

yxxs 'nin Mesajlarını Beğenen Kullanıcılar: berker46 (03 Ocak 2015, Cumartesi - 13:24)

Çevrimdışı KonigsrasseTR

• 9.Seviye Üye
  • *
  • 5 Mesajı Toplam
    8 Kere Beğenildi
« Yanıtla #2 : 15 Aralık 2014, Pazartesi - 18:21 »
Kardeşim senin dediğinde olabilir ama benim dediğim başlıkta da belirttiğim gibi altına yönelik bi ganimet taktiği. tabiki savaşta iksirde kazanıcak ama bu iksirler asker basımına gidiceği için böyle dedim. Mesela köy binasını 7 yapmak isteyen biri bunu kullanabilir. Klan kalesini 3. Seviye yapmak isteyen havanını 4. seviye okcu kulelerini 7. seviye sihirbaz kulelerini 3. seviye yapmak isteyenler bu taktikle çok iş görür. Çünkü bu bahsettiğim taktikte iksirin hiç bi önemi yok. Sınırsız gibi düşünmen gerekir. Her ne kadar sınırı olsa bile

Çevrimdışı yxxs

• 28.Seviye Üye
  • *
  • Durumum:
  • Fatih
  • 14 Mesajı Toplam
    21 Kere Beğenildi
« Yanıtla #3 : 15 Aralık 2014, Pazartesi - 18:50 »
Ne kadar iksiri olursa olsun o askerleri olusturken beklemen lazım ve 2 sifacı icin 15 şerden 30 dk ekranı acık tutamassın altını cok kastırmazlar bu gibi durumalrda 1/2 oranda okcu barbar yapıp 10 dk muhabbet etkmek yada 5-6 taşa hemen saldırı yapmak daha mantıklıdır 2 iksir zaten 1 saat adam onu beklerken kalakanı yoksa tüm ganimet gider

Çevrimdışı KonigsrasseTR

• 9.Seviye Üye
  • *
  • 5 Mesajı Toplam
    8 Kere Beğenildi
« Yanıtla #4 : 15 Aralık 2014, Pazartesi - 19:21 »
Kardeşim o zaman herkez kafasına yatanı kullansın ne diyelim

Çevrimdışı Alman

• 14.Seviye Üye
  • *
  • Durumum:
  • Ich komm Anf alle Fälle Ins Finale!
  • 3 Mesajı Toplam
    4 Kere Beğenildi
  • COC Nick : Alman
  • Klanım : Yok
« Yanıtla #5 : 06 Ocak 2015, Salı - 19:05 »
Barch taktiği ile gerekli olan toplanabilir. Bana kalırsa bu ordu biraz fazla barbar okçuyla daha dün akşam 4,5 milyon altın ve bir bu kadarda iksir topladım. 22 tane duvarı 7'ye bastım. Hee ama kesin bir galibiyet %100 yıkım, kupa, ganimet neden olmasın..

Ich komm Anf alle Fälle Ins Finale!

Çevrimdışı yxxs

• 28.Seviye Üye
  • *
  • Durumum:
  • Fatih
  • 14 Mesajı Toplam
    21 Kere Beğenildi
« Yanıtla #6 : 07 Ocak 2015, Çarşamba - 16:03 »
belli yere kadar bu taktik ise yarar ama belli sure bekletmezler depoyu farmer lar koyu okcuyla bile eritir

Çevrimdışı Anıl

• CLASHER!
  • *
  • Rep Puanı : 58
  • Durumum:
  • "so long and thanks for all the fish"
  • 529 Mesajı Toplam
    757 Kere Beğenildi
  • COC Nick : Anıl
« Yanıtla #7 : 07 Ocak 2015, Çarşamba - 20:25 »
Öncelikle iyi forumlar
TH9 ve TH6 Full köyüm var ona göre taktik vericem , şifacı taktiği TH7 den sonra içeriye dalıp bütün ganimeti dev ve okçu ile rahatlıkla alıcağınız bir askerdir.TH6 hesabımdan biliyorumki 1000-1300 kupada oyunu bırakmış sürüyle insan var . Daha 1-2 dk lık aramada bile karşınıza madenleri dolmuş 350-350 lik köy bulmanız çok basit . TH6 da şifacıyı pek gerekli bulmuyorum . Ganimet kasmak isteyen arkadaşlara vericeğim tek öneri
6 dev
60  okçu
60 barbar
Büyü olarak iyileştirme büyüsü 2 tane bulundurun.
Madenlerin bulunduğu yerlere devleri önden bırakın ve okçu , barbar ile bütün ganimeti toplayın.Kolaylıkla her 15 dk 250.000 er ganimeti rahatlıkla kasabilirsiniz.
Bol ganimetler

Ey Türk Gençliği!

Birinci vazifen, Türk istiklâlini, Türk Cumhuriyetini, ilelebet, muhafaza ve müdafaa etmektir.

Anıl 'nin Mesajlarını Beğenen Kullanıcılar: SaskinBakkal (13 Ocak 2015, Salı - 19:48)

Çevrimdışı ceonas

• 3.Seviye Üye
  • *
  • Clash of Clans
  • COC Nick : CeONaS35
  • Klanım : Kurtulus-1918-*
« Yanıtla #8 : 21 Ocak 2015, Çarşamba - 18:41 »
6 dev 60 okçu 60 barbarların seviyeleri kaç olmalı ben mesela okçu ve devin seviyelerini yükseltiyorum sürekli. bu konuda da yardımcı olursan sevinirim teşekkürler

Çevrimdışı ceonas

• 3.Seviye Üye
  • *
  • Clash of Clans
« Yanıtla #9 : 21 Ocak 2015, Çarşamba - 18:42 »
Linklerin Görülmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap
Öncelikle iyi forumlar
TH9 ve TH6 Full köyüm var ona göre taktik vericem , şifacı taktiği TH7 den sonra içeriye dalıp bütün ganimeti dev ve okçu ile rahatlıkla alıcağınız bir askerdir.TH6 hesabımdan biliyorumki 1000-1300 kupada oyunu bırakmış sürüyle insan var . Daha 1-2 dk lık aramada bile karşınıza madenleri dolmuş 350-350 lik köy bulmanız çok basit . TH6 da şifacıyı pek gerekli bulmuyorum . Ganimet kasmak isteyen arkadaşlara vericeğim tek öneri
6 dev
60  okçu
60 barbar
Madenlerin bulunduğu yerlere devleri önden bırakın ve okçu , barbar ile bütün ganimeti toplayın.Kolaylıkla her 15 dk 250.000 er ganimeti rahatlıkla kasabilirsiniz.
Bol ganimetler

6 dev 60 okçu 60 barbarların seviyeleri kaç olmalı ben mesela okçu ve devin seviyelerini yükseltiyorum sürekli. bu konuda da yardımcı olursan sevinirim teşekkürler

Çevrimdışı Anıl

• CLASHER!
  • *
  • Rep Puanı : 58
  • Durumum:
  • "so long and thanks for all the fish"
  • 529 Mesajı Toplam
    757 Kere Beğenildi
  • COC Nick : Anıl
« Yanıtla #10 : 22 Ocak 2015, Perşembe - 01:32 »
Öncelikle iyi forumlar
6 dev
60  okçu
60 barbar
Bol ganimetler

Seviyene göre neyse o lv iyi

Ey Türk Gençliği!

Birinci vazifen, Türk istiklâlini, Türk Cumhuriyetini, ilelebet, muhafaza ve müdafaa etmektir.

Çevrimdışı ceonas

• 3.Seviye Üye
  • *
  • Clash of Clans
« Yanıtla #11 : 22 Ocak 2015, Perşembe - 17:57 »
Öncelikle iyi forumlar
6 dev
60  okçu
60 barbar
Bol ganimetler

Seviyene göre neyse o lv iyi
Köy binam 6. seviyede kupam 1128 fark etmez askerlerin seviyeleri dersen tamamda ben bir süredir kullanıyorum ve memnunum , taktik için teşekkürler