Gönderen Konu: Ar-Ge Team - Klan Tanıtımı  (Okunma sayısı 835 defa)

Çevrimdışı Reddos

• 1.Seviye Üye
  • *
  • Rep Puanı : 0
  • Clash of Clans
  • 1 Mesajı Toplam
    1 Kere Beğenildi
  • COC Nick : Ausgleicher
  • Klanım : Ar-Ge Team
Ar-Ge Team - Klan Tanıtımı
« : 20 Aralık 2015, Pazar - 14:51 »
Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap

Oyuna yaz tatili nedeni ile bir süre ara vermiştim. Şuan oyuna geri döndüm ve de klan aradım, aradım bulamadım. Bağışların hepsine cevap veren, sohbet, arkadaşlık ortamının bulunduğu bir klan bulamadım o nedenle kendi klanımı açmaya karar verdim.

Klanımız da +50 bağış yapmış ve de 2 gün boyunca klandan çıkmamış her üyemize Büyük, uzun süredir klanda olan her isteğe yetişen üyelerimiz de Yardımcı Lider olacaktır. Büyüdükçe kurallarımızda şekillenecektir.

(Öncelikle oyunu yaklaşık bir 3 ay bırakmıştım bırakmadan önce bir klana sahiptim. Klan da cevaplanmamış bağış yoktu. 5 savaşın ya hepsini kazanıyorduk ya da 1,2 kaybettiğimiz savaş oluyordu. Klanı arkadaşıma devrettim fakat geldiğimde klanın k'si yoktu ortada. O yüzden ben de yeni klan kurmaya karar verdim. Strateji oyunlarında saldırdığın yerin zayıf yönlerini ararsın yani araştırma da denilebilir o yüzden bende fazla özgün olmayan Ar- Ge Team adını koymaya karar verdim garip oldu biraz  ha şunu da belirteyim oyunda iddalı değilim 69 level bir köye sahibim)
- 30 level ve üstü olmak.
- 14 yaşından büyük olmak.
- Aşırıya kaçacak şekilde küfür kullanmamak.
- Hergün düzenli olarak oyuna girmek.
- Yapılan savaşlara katılmak.
Bizim büyüklüğümüzde olan klanlardan bir adım önde olmak. Arkadaş ortamı oluşturmaktır. Hem sohbet edelim hem oynayalım hesabı. O yüzden klana hepinizi bekleriz.

Klan Adı : Ar-Ge Team
Tür : Yalnızca Davetle

Savaş Sıklığı : Haftada 2 Defa (Kimseyi sıkmayacak şekilde isteğe bağlı değişebilir)
Klan Konumu : Global
Klan Etiketi : #LUC2QQOL (Arama yerine bunu yazarak klanı bulabilirsiniz.)

Klan Üyeleri (Her zaman güncellenecek)
Ausgleicher - 69 LV

Reddos 'nin Mesajlarını Beğenen Kullanıcılar: Obur Oyuncu (19 Mart 2016, Cumartesi - 16:02)

Çevrimdışı coctürkiye123

• 5.Seviye Üye
  • *
  • Rep Puanı : 0
  • Durumum:
  • Clash of Clans
  • COC Nick : TecnoNeo
  • Klanım : Fi`eSports
Ynt: Ar-Ge Team - Klan Tanıtımı
« Yanıtla #1 : 31 Ağustos 2018, Cuma - 16:15 »
KARDEŞİM BUGÜN klanına geliceğim level 104 AD TecnoNeo...

Fi`eSports a takarım Kirke hayranıyım ben Ölümüne denince akla hemen onun adı gelir : Kirke Kirke Kirke